Seniorzy w Oleśnicy. Młodzież na finiszu rozgrywek [+LIVE]

Zbliżamy się do końca rozgrywek ligowych. Swój ostatni mecz rozegrają w tym sezonie juniorzy młodsi oraz młodzicy. W grze po nadchodzącym weekendzie pozostaną seniorzy oraz juniorzy starsi.

Mecz seniorów z Pogonią Oleśnica będzie istotny ze względu na panujący układ w tabeli. Biało-niebiescy tracą do piątych oleśniczan punkt i jeśli chcą utrzymać miejsce w górnej części tabeli muszą to spotkanie wygrać, aby nie oglądać się na wyniki innych zespołów. 

W pięciu ostatnich meczach Pogoń na boisku wywalczyła cztery punkty (de facto zdobyła ich siedem – walkower za przegrany mecz z Sadowicami). Wysokie miejsce w tabeli gospodarze sobotniego meczu zawdzięczają bardzo dobremu początkowi rundy, kiedy w czterech meczach zdobyli 10 punktów.

Sytuacje Karoliny komplikują kontuzje. Najbardziej odczuwalnym brakiem będzie nieobecność Mateusza Salamona, który w środę doznał poważnego urazu kostki. Poza tym nasz zespół niezbyt komfortowo czuje się na wyjazdach a Pogoń ewidentnie jest zespołem własnego boiska. Zapowiadają się nie lada emocje. Początek sobotniego meczu od 17:00.

Ze spotkania będzie przeprowadzona relacja na żywo! KLIKNIJ TUTAJ!

Mecze 27 kolejki IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 26 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Przed juniorami starszymi wyjazd do Bystrzycy Górnej, gdzie zmierzą się z zajmującym 12 miejsce w tabeli LKS-em. Aby utrzymać dystans do drugiego Piasta oraz pierwszej Polonii niezbędne będzie zdobycie w niedzielę kompletu punktów. W tej kolejce bowiem Piast otrzyma walkowera za mecz z wycofanym Górnikiem Nowe Miasto a Polonia zmierzy się z niżej notowaną Bielawianką. Start wyjazdowego meczu Karoliny od 11:00.

Mecze 27 kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela


Ostatni mecz w tym sezonie juniorzy młodsi rozegrają w Jaworzynie. Sobotnim rywalem zespołu Rafała Pierkowskiego będzie Orzeł Piława Dolna. Do obrony trzeciej pozycji w tabeli Karolinie potrzebny jest tylko remis ponieważ przewaga nad Orłem wynosi trzy punkty. Z pewnością Biało-niebiescy powalczą o pełną pulę. Mecz przy ulicy Sportowej od 11:00.

Mecze 13 kolejki klasy TJM
Tabela


Młodzikom po ubiegłotygodniowej porażce z drugim zespołem Zjednoczonych Żarów pozostaje walka o drugie miejsce w tabeli. Wygrana w sobotę przeciwko pierwszej drużynie Zjednoczonych zagwarantuje im tą lokatę. Początek wyjazdowej rywalizacji od 9:30.

Mecze 9 kolejki klasy terenowej młodzika (wiosna)
Tabela

KLASYFIKACJA STRZELCÓW DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH