Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców IV ligi po zakończeniu rozgrywek (gr. wschodnia):
(aktualizacja 17-06)

22 – Ramiączek Kamil (Wołów),

21 – Wejerowski Dominik (Foto-Higiena), 

19 – Wróbel Michał (Foto-Higiena),

18 – Rybiński Rafał (Kobierzyce/Marcinkowice), Myrta Robert (Polonia), 

16 – Rusiecki Szymon (Wiwa),

15 – Reszka Alan (Sadowice), Marcinkowski Adrian (Wołów),

13 – Siódmiak Karol (Oleśnica), Mika Krzysztof (Piast),

12 – Deneka Łukasz (Wielka Lipa), Bałut Marcin (MKS Karolina/Victoria),

11 – Rokicki Kacper (Kobierzyce/Marcinkowice), Ignatowicz Grzegorz (MKS Karolina), Górski Hubert (Ząbkowice), Szponar Mateusz (Marcinkowice), Szuba Wojciech (Polonia),

10 – Pyzłowski Kamil (Wielka Lipa), Robak Tomasz (Bardo), Mróz Mateusz (MKS Karolina),

9 – Sadowski Kamil (Victoria), Czachor Krzysztof (Bardo), Szabat Michał (Bardo), Matyja Bartłomiej (Wiwa), Kościuk Sebastian (Bystrzyca), Jamrozowicz Marcel (Kobierzyce),

8 – Zgoda Sebastian (Kobierzyce),

7 – Prokop Piotr (Bielawianka), Włodarczyk Mirosław (Bardo), Matković Mateusz (Wołów),

6 – Salak Maciej (Foto-Higiena), Kotwa Piotr (Oleśnica), Moskwa Mateusz (Wiwa), Swaczeński Tomasz (Wiwa),  Miodek Adrian (Oleśnica), Kucyniak Łukasz (Foto-Higiena),Chęciński Daniel (Bielawianka), Fortunato Mariano Jao Augusto (Bielawianka), Wargin Igor (Foto-Higiena), Szczygieł Kamil (Polonia), Wolański Paweł (Bystrzyca),

* * * *

Poniżej reszta strzelców w podziale na zespoły:

MKS Karolina:
4 – 
Schmidt Łukasz, Salamon Mateusz,
3 – 
Ptak Mateusz, Piątek Łukasz,
2 –
 Rogowski Marcin,

1 – Rosiak Michał, Wilk Rafał, Borowy Szymon, + 2 gole samobójcze,

Polonia Świdnica:
3 – 
Borowy Grzegorz, Salamon Patryk,
2 –
 Kot Łukasz, Kozachenko Andrii, Klemiński Eryk, Jagieła Krystian,

1 – Łuszkiewicz Oskar, Mazanka Paweł, Sowa Wojciech, + 3 gole samobójcze,

Sokół Wielka Lipa:
4 –
 Andrusiak Adam, Bienkiewicz Filip,
3 –
 Wojtyło Karol, Michalski Krzysztof, Godzwon Piotr,
2 –
 Jędrzejowski Patryk,

1 – Kulasa Wojciech, Błach Kamil, Chodorski Mateusz, Pruchnicki Marcin, Jurkowski Maciej, Suppan Kamil, Musiał Mateusz, Zdeb Konrad,

Pogoń Oleśnica:
5 –
 Sepetowski Maciej, Burzyński Rafał,
4 – Szczypkowski Filip,
3 –
Koselski Marcin, Robel Filip,

1 – Rusiecki Michał, Kotwicki Jarosław, Pucek Adam, Kluziak Patryk, Kruszyński Bartłomiej, Świder Dawid, + 2 gole samobójcze,

Sokół Marcinkowice:
4 – Janiuk Igor,
3 –
 Gordzielik Dennis, Dutka Sławomir, Kohut Rafał, Wejerowski Jarosław, Żarski Maciej,
2 – Synówka Arkadiusz,

1 –  Walczyk Kacper, Kaczmarek Kacper, + 1 gol samobójczy

Piast Nowa Ruda:
5 – 
Fatianov Oleksii,
4 – 
Kęska Dawid,
3 – Kamiński Łukasz,
2 –
 Schmidt Marcel, Polak Ernest,

1 – Bagiński Jarosław, Sarkowicz Seweryn, Okhrimenko Roman, Kołat Patryk,

Wiwa Goszcz:
4 – Świtała Paweł, Dąbrowski Adrian,
3 – Szewczyk Szymon,
2 –
 Wołkowski Dawid, Kubot Paweł,

1 – Zawierta Dawid, Nowak Łukasz, Witiw Tomasz, Wojciechowski Jakub,

Unia Bardo:
4 – Gerlach Marcin,
3 – 
Szydziak Damian, Okrojek Damian, Kuska Kamil,
2 – Pietrzykowski Krzysztof, Chamerski Wiktor, Zieliński Tomasz, Świerzawski Paweł,
 Grudzień Mateusz, Madej Przemysław,
1 – Idzi Łukasz, Stawiarz Sebastian, Małozięć Marcin, Pietrzak Daniel, + 2 gole samobójcze,

Bielawianka Bielawa:
5 – Baumgarten Marcos,
4 –
 Lechocki Kamil,
3 –
 Łaski Michał, Ochota Paweł, Kuriata Mateusz, Parizotto Giovani, Lucas Marques Ribas,
2 – 
Piątkowski Tomasz, Chansol Lee, Żyłka Mariusz,

1 – Sienicki Michał, Ślepecki Seweryn, Lechocki Konrad, + 2 gole samobójcze,

Victoria Świebodzice:
5 – 
Traczykowski Marcin,
4 – Wożniak Dominik, Błaszczak Mariusz,
3 –
 Niemczyk Kacper, Słapek Artur,

2 – Borowiec Daniel,

1 – Szyszka Tomasz, Jędrasiewicz Rafał, Błażyński Wojciech, Meges Tomasz, Grzesiak Paweł, Galasiński Łukasz, Szymańczak Krzysztof, Borgoń Tomasz, + 1 gol samobójczy,

GKS Kobierzyce:
4 – 
Flejterski Radosław, Ociesa Michał,
3 – 
Żbik Kamil,
2 – 
Jasiński Jacek, Bielski Maciej,

1 – Pasek Łukasz, Leśniarek Adrian, Szefner Sebastian, Korsak Erwin, Kamiński Sebastian,

Orzeł Sadowice:
3 – 
Hylewicz Konrad,
2 – 
Stawarz Emanuel, Matkowski Jarosław, Lisicki Tomasz, Liberek Daniel,
1 – 
 Szpyra Mariusz, Kulej Jakub, Furkacz Kamil, Skrętkowicz Robert, Ręczkowski Szymon, Ratajczak Adam, Nowak Grzegorz, Szalak Paweł, 

Bystrzyca Kąty Wrocławskie:
5 – Ożga Bartłomiej,
4 – Niełacny Radosław,
3 –
 Stępień Bartosz, Brzęczek Mateusz, Bagiński Krystian, Borzymek Michał,
2 – Małecki Jakub, Dudzic Przemysław, Pawełek Grzegorz,

1 –  Silva dos Santos, Brodko Tomasz,

MKP Wołów:
4 – Kazimierowicz Grzegorz,
3 – Janus Paweł,
2 – Bania Błażej, Rakowski Mateusz, Rosa Janusz, Tabak Konrad, Harwas Tomasz, Lofek Patryk,

1 – Adamczak Daniel, Gawron Bartłomiej, Zalewski Dariusz, Hryszkiewicz Piotr, Śniechowski Sebastian,

Foto-Higiena Gać:
3 – 
Synowiec Paweł,  Dorobek Grzegorz,
2 –
 Musiał Marcin, Pożarycki Dawid, Stawowy Piotr, Orzechowski Łukasz, Kątny Konrad,

1 – Przytuła Mieczysław, Kalinowski Jakub, Grochowski Michał, Sudoł Michał,

Orzeł Ząbkowice Śląskie:
5 – 
Olejarnik Kamil, Kuriata Dawid,
3 – Wiącek Łukasz, Kowerko Remigiusz, Maciak Konrad,
2 –
 Radziszewski Szymon, Galik Marek, 
Zalewski Karol,
1 – Majewski Arkadiusz, Moskal Paweł, Krocz Szymon, Nahaitsev Aleksandr, + 2 gole samobójcze.

Na podstawie danych z laczynaspilka.pl


TABELA PO ZAKOŃCZENIU ROZGRYWEK IV LIGI (akt. 17-06):

Zawodnik

       

Adamowicz Bartosz

110 3

Borowy Szymon

2383 2 1
Czernicki Michał

1706

Ignatowicz Grzegorz 1943 7

11

Jaszowski Krystian

59

Krawczyk Marcin

719 2
Leletko Konrad

296

Mrowiec Adrian 1260

2

Mróz Mateusz

2154 2 10
Ptak Mateusz 2266 3

3

Rogowski Marcin

545 1 2
Rosiak Jakub 1359

6

Rosiak Michał

2293 7 1
Roszak Bartosz 1155

2

 1

Salamon Mateusz

2177 5 4
Schmidt Łukasz 1408 3

4

Stanoch Michał

52
Tatuśko Maksym 564

2

Tymcik Bartosz

21 1
Tymcik Damian 602

7

Wajdzik Oskar

2359
Bałut Marcin

1227

2  10

Wilk Rafał

1093 2 1
Drąg Kamil 639

3

Lewandowski Jakub

333
Piątek Łukasz

785

1 3
Wojcieszek Mariusz

45