Oferta

OFERTA WSPÓŁPRACY

Szanowni Państwo!

Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej przygotował ofertę współpracy skierowaną do przedsiębiorców, którym zależy na regionalnej reklamie poprzez sport oraz wsparciu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży. Sport cechuje duża medialność i prostota przekazu, a sportowe sukcesy utożsamiane są z firmami, które inwestują w sport. Skontaktuj się z nami i zobacz możliwości płynące ze współpracy z naszym klubem.

Oferta skierowana do Państwa obejmuje standardowe pakiety, w których w zależności od deklarowanych nakładów finansowych przygotowaliśmy dla Państw katalog usług i przywilejów, które realizujemy na rzecz naszych Partnerów:

 1. Pakiet srebrny (koszt miesięczny 50zł) obejmuje:

 • logo firmy lub krótka informacja na stronie www,

 • logo firmy na fanpage’u MKS Karolina na portalu Facebook,

 • jedno bezpłatne zaproszenie na mecze pierwszej drużyny MKS Karolina i inne wskazane wydarzenia sportowe.

 1. Pakiet srebrny+ (koszt miesięczny 100zł) obejmuje:

 • obejmuje swym zakresem katalog usług podstawowych objęty Pakietem srebrnym oraz dodatkowo:

 • jedno dodatkowe bezpłatne zaproszenia na mecze pierwszej drużyny MKS Karolina i inne wskazane wydarzenia sportowe (łącznie 2 zaproszenia),

 • reklama w przekazie słownym podczas meczów pierwszej drużyny MKS Karolina,

 • miejsce na baner reklamowy do 2mb na ogrodzeniu płyty głównej boiska (strefa reklamowa D).

 1. Pakiet złoty (koszt miesięczny 200zł) obejmuje:

 • obejmuje swym zakresem katalog usług podstawowych objęty Pakietem srebrnym+ oraz dodatkowo:

 • jedno dodatkowe bezpłatne zaproszenia na mecze pierwszej drużyny MKS Karolina i inne wskazane wydarzenia sportowe (łącznie 3 zaproszenia),

 • miejsce na baner reklamowy do 3mb na ogrodzeniu płyty głównej boiska (strefa reklamowa C).

 1. Pakiet złoty+ (koszt miesięczny 300zł) obejmuje:

 • obejmuje swym zakresem katalog usług podstawowych objęty Pakietem złotym oraz dodatkowo:

 • jedno dodatkowe bezpłatne zaproszenia na mecze pierwszej drużyny MKS Karolina i inne wskazane wydarzenia sportowe (łącznie 4 zaproszenia),

 • miejsce na banery reklamowe do 3mb na ogrodzeniu płyty głównej boiska (strefy reklamowe B).

 1. Pakiet platynowy (koszt miesięczny 500zł) obejmuje:

 • obejmuje swym zakresem katalog usług podstawowych objęty Pakietem złotym+ oraz dodatkowo:

 • jedno dodatkowe bezpłatne zaproszenia na mecze pierwszej drużyny MKS Karolina i inne wskazane wydarzenia sportowe (łącznie 5 zaproszeń),

 • miejsce na banery reklamowe do 4mb na ogrodzeniu płyty głównej boiska (dotyczy stref reklamowych A),

 • miejsce na banery reklamowe do 6mb na ogrodzeniu płyty głównej boiska (dotyczy stref reklamowych C i D),

 • miejsce na strojach sportowych sekcji i drużyn (na podstawie indywidualnych ustaleń).

UWAGA!

Nasza oferta może być dostosowana do Państwa indywidualnych preferencji. Na podstawie indywidualnych ustaleń wśród oferowanych dla Państwa usług proponujemy również miano sponsora generalnego Klubu, miano sponsora tytularnego sekcji lub drużyny, większą powierzchnię reklamową na stadionie, powierzchnię reklamową na strojach sportowych, oficjalnych produktach, informacje o partnerstwie w oficjalnych wydawnictwach, mediach społecznościowych, prasie lokalnej.

Reklama poprzez sport

Promuj swoją markę poprzez sport. To najbardziej łagodna, bardzo subtelna i niezwykle skuteczna forma promocji marki bądź produktu. Sportowe wydarzenia budzą silne emocje, a sportowe sukcesy zapadają w pamięci wielu na długie lata. Partnerzy klubu, jego drużyn i zawodników, poprzez reklamę w trakcie tych wydarzeń, utożsamiani są tymi sukcesami i często odbierani jako ich współtwórcy. Niewątpliwie wpływa to na poprawę wizerunku firmy oraz promocję marki firmy i jej produktów.

MKS Karolina w Jaworzynie Śląskiej to dobry kierunek

Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej to klub z długoletnią tradycją i olbrzymim bagażem doświadczeń i sukcesów. Jesteśmy jednym z najstarszych klubów sportowych na Dolnym Śląsku. Nasz klub istnieje nieprzerwanie od 1946 roku. Od dziesiątek lat kreujemy sportową postawę wśród młodych zawodników w trzech dyscyplinach sportu: piłce nożnej, kolarstwie i judo.

Odnosimy liczne sportowe sukcesy zarówno kiedyś jak i dzisiaj. Sukcesy indywidualnie (Mistrzostwo Polski w kolarstwie przełajowym, Mistrzostwo Makroregionu w jeździe dwójkami na czas, zwycięstwa indywidualne w rankingach Challange’u DZKol) oraz drużynowo (podium drużynowe w rankingach Challange’u DZKol, gra drużyn piłkarskich w najwyższych regionalnych klasach rozgrywkowych, obejmujących swym zasięgiem obszar całego województwa dolnośląskiego).

Dysponujemy nowoczesną i niezwykle funkcjonalną witryną internetową oraz fanpage’ami na portalach społecznościowych, za pośrednictwem których promujemy naszych Partnerów oraz dużą powierzchnią reklamową na obiekcie sportowym MKS Karolina oraz w trakcie imprez organizowanych przez nasz klub, która pozostaje do Państwa dyspozycji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁY!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Jacek Sznabel          Patryk Krzeczowski             Rafał Kwiatkowski

WICEPREZES ZARZĄDU           WICEPREZES ZARZĄDU                     PREZES ZARZĄDU

tel. 503 312 596           tel. 669 021 203                 tel. 604 994 389