Reklama

Reklama poprzez sport

To najbardziej łagodna, bardzo subtelna i niezwykle skuteczna forma promocji marki bądź produktu. Sportowe wydarzenia budzą silne emocje, a sportowe sukcesy zapadają w pamięci wielu na długie lata. Partnerzy klubu, jego drużyn i zawodników, poprzez reklamę w trakcie tych wydarzeń, utożsamiani są tymi sukcesami i często odbierani jako ich współtwórcy. Niewątpliwie wpływa to na poprawę wizerunku firmy oraz promocję marki firmy i jej produktów.

MKS Karolina to dobry kierunek

Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej to klub z długoletnią tradycją i olbrzymim bagażem doświadczeń i sukcesów. Jesteśmy jednym z najstarszych klubów sportowych na Dolnym Śląsku. Nasz klub istnieje nieprzerwanie od 1946 roku. Od dziesiątek lat kreujemy sportową postawę wśród młodych zawodników w trzech dyscyplinach sportu: piłce nożnej, kolarstwie i judo.

Odnosimy liczne sportowe sukcesy zarówno kiedyś jak i dzisiaj. Sukcesy indywidualnie (Mistrzostwo Polski w kolarstwie przełajowym, Mistrzostwo Makroregionu w jeździe dwójkami na czas, zwycięstwa indywidualne w rankingach Challange’u DZKol) oraz drużynowo (podium drużynowe w rankingach Challange’u DZKol, gra drużyn piłkarskich w najwyższych regionalnych klasach rozgrywkowych).

Dysponujemy nowoczesną i niezwykle funkcjonalną witryną internetową oraz fanpage’ami na portalach społecznościowych, za pośrednictwem których promujemy naszych Partnerów oraz dużą powierzchnią reklamową na obiekcie sportowym MKS Karolina oraz w trakcie imprez organizowanych przez nasz klub, która pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zapoznaj się z ofertą marketingową MKS Karolina lub kontaktuj się bezpośrednio z nami!