MKS Karolina JAKO CUP 2023 już za nami

W niedzielne przedpołudnie, w hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej odbył się turnieju Orlików MKS Karolina JAKO CUP 2023.
W turnieju wzięły udział 10 drużyn, które na początek zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rywalizacja odbywała się każdy z każdym.
Najlepsze dwie ekipy awansowały do półfinałów, zespoły z miejsc 3-4 podjęły, rywalizację o miejsca 5-8, a drużyny z miejsc 5 zawalczyły od razu o miejsce 9-10 w całym turnieju.
Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie sportowym, była walka o każdą piłkę i nikt nie odstawiał nogi.
W przerwie spotkań mieliśmy pokaz tańca formacji tanecznej z Jaworzyny Śląskiej YOUR SPACE – dziękujemy.
Najlepszą drużyną została Akademia Piłkarska „13” Jarosława Lato, która w finale pokonała Football Academy Legnica 1:0 po bramce Szymona Pawłowskiego.
W meczu o 3 miejsce Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej 1 wygrał po bramce Filipa Kulczyka i asyście Oliwiera Kwiatkowskiego 1:0.
Na koniec, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal. Najlepsze ekipy pamiątkowe puchary i statuetki.
Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
Najlepszy zawodnik – Szymon Pawłowski ( Akademia Piłkarska „13” Jarosława Lato
Najlepszy strzelec – 9 bramek – Kacper Wardziak ( Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej)
Najlepszy bramkarz – Marcel Noworolnik (Szkoła Piłki Nożnej „Dziewiątka”)
Cenne trofea wręczali Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Pan Grzegorz Grzegorzewicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Artur Nazimek.
Turniej zorganizowany został w ramach wsparcia programu grantowego pracowników Toyoty – POMOC Z TOYOTY.