Kolejne zwycięstwo w sparingu

20160423_171010Mecze kontrolne są elementem przygotowań do sezonu ligowego. Tym bardziej cieszą dobre rezultaty osiągane przez zawodników pod wodzą Tomasza Idziaka właśnie w tych meczach. Wczorajsze zwycięstwo z Polonią Świdnica 4-3 było drugim z rzędu i napawa nas optymizmem przed początkiem czwartoligowych gier.

Biało-niebiescy prowadzili do przerwy 4-0. Bramki strzelali: Schmidt (dwie), M. Rosiak i Mróz z rzutu karnego. Warto podkreślić, że goście wystąpili w pierwszej połowie w mocno odmłodzonym składzie ponieważ na boisku pojawiło się wielu juniorów. Druga część gry nie była już tak dobra dla naszych zawodników ponieważ trener Polonii dokonał wielu zmian i na boisku pojawiło się kilku kluczowych graczy tego zespołu. Bramki w tej odsłonie zdobyli: Szuba (karny), Łuszkiewicz oraz Jagieła. Ponadto przyjezdni strzelali w słupek oraz poprzeczkę za sprawą uderzeń Szuby i G. Borowego.

Polonia Świdnica: Kurzeja, Romaniuk, Lechniuk, Marszałek, M. Mazanka, Ł. Kot, Gładysz, P. Mazanka, Łuszkiewicz, Smutek, Ciuba oraz B. Kot, Salamon, Białas, Kozachenko, Szuba, Filipczak, Sowa, Jagieła, G. Borowy.

MKS Karolina: Leletko, S. Borowy, Salamon, J. Rosiak, M. Rosiak, Czernicki, zawodnik testowany, Ptak, Mróz, Tatuśko, Schmidt oraz D. Tymcik, B. Tymcik, Adamowicz, Jaszowski, Wudel, Wajdzik.