Sara Tonder w dobrej formie. [FOTO]

Jeżów Sudecki, Podgórzyn 11-12.06.2016

20160611_135338W sobotę 11 czerwca zawodnicy sekcji kolarskiej startowali w kolejnej edycji Czasówek Karkonoskich w Jeżowie Sudeckim. Ścigali się na odcinku 3 km z podjazdem pod Górę Szybowcową. W kategorii juniorek młodszych Martyna Wojas była druga a młodziczka Marta Kołodziejska szósta. Juniorzy młodsi zajęli odpowiednio: siódme miejsce Jakub Bieliński, dziewiąte Igor Beker dziesiąte Jakub Żuraw, dwunaste Jakub Lisiecki.

20160612_154442Następnego dnia rozegrano kryterium uliczne w Podgórzynie. W wyścigu tym klasę pokazała Sara Tonder, która przypieczętowała zwycięstwo wygrywając ostatni punktowany finisz atakując pół kilometra przed metą. Trzecie miejsce zajęła Paulina Pastuszek kolejne czwarte miejsce Kamila Pastuszek i siódme Martyna Wojas. W kategorii młodziczek dziewiąta była Marta Kołodziejska nie mogąc skutecznie finiszować z powodu bolesnego skurczu lewej  nogi. W kategorii juniorów młodszych znów dziewiąty był Igor Beker, dziesiąty Marcin Zarębski, jedenasty Jakub Żuraw, piętnasty Jakub Bieliński, dziewiętnasty Jakub Lisiecki. W kategorii dzieci 11-12 lat ósma była Judyta Tonder. W klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy puchar za trzecie miejsce.

Opracował: Antoni Szewczyk, J. Bieliński