Seniorzy w piątkowy wieczór z Zamkiem [ZAPOWIEDZI]

Zaledwie jeden punkt zdobyty w ostatnim meczu przeciwko Zamkowi Kamieniec wystarczy zawodnikom Tomasza Idziaka do zagwarantowania sobie bezpośredniego awansu do IV ligi. Spowodowane jest to możliwością wycofania niektórych drużyn z III ligi, co znacznie skomplikowałoby sytuację. RELACJA LIVE TUTAJ!

Mecz został przełożony na piątek (godzina 18:30) ze względu na odbywające się w weekend Dni Jaworzyny. Paradoksalnie drużyna seniorów znalazła się w niekorzystnym położeniu ponieważ rozegra swój mecz wcześniej niż reszta klubów z czołówki.

Drużyna z Kamieńca może być pewna uczestnictwa w kolejnym sezonie klasy okręgowej. Tuż przed końcem sezonu zajmuje 10 miejsce w tabeli i ma 5 punktów przewagi nad strefa spadkową. Zamek świetnie rozpoczął rozgrywki bo po szóstej kolejce z dorobkiem 12 punktów zajmował czwarte miejsce. Teraz nie przypomina już tego zespołu – w trzech ostatnich meczach zdobył punkt w meczu z Gromem Witków 1-1. 

W ubiegłej rundzie po bramce Schmidta w 87 minucie Biało-niebiescy wywieźli z Kamieńca komplet punktów. W ubiegłym sezonie po strzelaninie urządzonej w Jaworzynie nasz zespół wygrał 3-2. Wówczas dla Karoliny strzelali: Ptak (raz) oraz Ignatowicz (dwukrotnie). 

PRZYJDŹ NA STADION I WSPOMÓŻ SWOICH PIŁKARZY!

Wyniki i mecze ostatniej kolejki klasy okręgowej seniora
Tabela


W czwartek sezon zakończą juniorzy, którzy również zmierzą się z drużyną Zamka (godzina 17:00). Zawodnicy Grzegorza Ignatowicza mają zapewnione trzecie miejsce w tabeli klasy okręgowej. Jest jednak szansa na wyprzedzenie Piasta Nowa Ruda w przypadku zwycięstwa z drużyną Kamieńca oraz przy porażce wicelidera z MKS Szczawno Zdrój. 

Wyniki i mecze ostatniej kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela


Przed meczem seniorów na boisko w piątek wyjdą trampkarze, którzy zamkną sezon meczem przeciwko drugiej drużynie Polonii Świdnica. Goście będą faworytem meczu ponieważ są liderem rozgrywek i tylko w jednym meczu stracili punkty. Początek spotkania od 16:00.

Wyniki i mecze ostatniej kolejki klasy terenowej trampkarza
Tabela