Seniorzy górą po raz czwarty! Młodzież bez punktów.

pilkaW meczu 20 kolejki klasy okręgowej seniorzy MKS B&W Karolina pokonali na własnym boisku Golę Świdnicką 4-1. Było to czwarte zwycięstwo w rundzie wiosennej zespołu prowadzonego przez Tomasza Idziaka. Niestety mecze juniorów oraz trampkarzy zakończyły się niekorzystnie dla Biało-Niebieskich.

Seniorzy kolejny raz bardzo dobrze weszli w mecz. Tak jak Schmidt szybko otworzył rezultat tydzień temu w Bystrzycy, tak tym razem Ignatowicz po podaniu Michała Rosiaka w szóstej minucie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 12 minucie wspomniany Schmidt sam wpisał się na listę strzelców i było 2-0. Oba trafienia ukierunkowały dalsze wydarzenia na boisku. Na pięć minut przed przerwą Ptak dołożył trzecie trafienie, dzięki czemu podopieczni Tomasza Idziaka schodzili do szatni w doborowych nastrojach. Goście odpowiedzieli po przerwie dopiero w 83 minucie. Honorową bramkę dla Goli zdobył Rafał Wilk. Wynik trafieniem w doliczonym czasie gry ustalił Ignatowicz, dla którego był to 18 gol w tym sezonie.

Komplet sobotnich wyników
Aktualna tabela

Przed swoimi starszymi kolegami na boisko wyszli juniorzy, którzy podejmowali Bielawiankę Bielawa. Pierwsza połowa nie ułożyła się po myśli gospodarzy ponieważ przegrywali po jej zakończeniu 0-1. Przed szansą na wyrównanie stanął Janiszewski jednak trafił tylko w poprzeczkę. Po przerwie goście zdobyli jeszcze dwie bramki i wydawało się, że mecz zakończy się jednostronnym wynikiem. W ostatnich dziesięciu minutach Karolina dwukrotnie trafiła do bramki Bielawianki za sprawą Wudla oraz Janiszewskiego, który skutecznie wykonał rzut karny. Na wyrównanie niestety zabrakło już czasu i tym samym podopieczni Grzegorza Ignatowicza odnotowali pierwszą porażkę w tej rundzie.

Bramki:
0-1 Wiktor Woźny (12 min.)
0-2 Wiktor Woźny (70 min.)
0-3 Piotr Prokop (78 min.)
1-3 Kamil Wudel (83 min.)
2-3 Michał Janiszewski (85 min.)

Skład MKS Karolina: Malina, Besser (ż), Dukat, Hołyszewski, Janiszewski, Kluska, Łucyk (80 min. Iżykowski), Sądel, Tymcik, Więcław, Wudel.

Także dzisiaj na boisko w ramach klasy terenowej trampkarza wyszli podopieczni Rafała Pierkowskiego, którzy przegrali w Piławie Dolnej z tamtejszym Orłem 6-5.
Początek rywalizacji zdecydowanie należał do Biało-Niebieskich. Po 20 minutach gry przyjezdni prowadzili 0-4 po dwóch bramkach Pijanowskiego oraz Hurmana. W 25 minucie pierwszą bramkę za sprawą Lubańskiego strzelili piławianie. Sześć minut później swoje trzecie trafienie zaliczył Hurman i licznik goli po stronie Karoliny zatrzymał się tym samym na pięciu. Reszta czasu gry należała już do gospodarzy, którzy dzięki trzem kolejnym trafieniom Lubańskiego i po jednym Szlagi oraz Cozminciucia ustalili wynik na 6-5.

Skład MKS Karolina: Nalichowski, Cichocki, Gryzgot, Hurman, Krzystek, Łukomski, Pająk, Pijanowski, Putaj, Rachelski, Szkudlarski oraz Anioł, Zając.