Piłkarski 4 lipca [Turniej Nocny dla seniorów i Turniej roczników 2000-2002]

PLAKAT1W sobotę, 4 lipca 2015 roku, na boisku Orlik, ul. Jana Pawła II 16 w Jaworzynie Śląskiej, odbędzie się piłkarska impreza organizowana przez Miejski Klub Sportowy „Karolina”. Impreza składać się będzie z dwóch turniejów piłkarskich: rano dla zawodników w rocznikach 2000-2002, a wieczorem dla zawodników w rocznikach 1999 i starszych.

______

Impreza rozpocznie się Turniej Piłkarskiego MKS Karolina CUP’2015, który wystartuje od godz. 11:00. Turniej organizowany jest przy wsparciu Toyota MMP w Wałbrzychu, Gminy Jaworzyna Śląska, ZPS Karolina Sp. z o.o. oraz JAKO Polska Sp. z o.o.

W turnieju udział mogą brać zawodnicy z roczników 2000-2002, zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Przewidziane są nagrody drużynowe i indywidualne, a także napoje oraz posiłki regeneracyjne dla wszystkich zawodników. Uczestnictwo w Turnieju jest bezpłatne.

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: kontakt@mkskarolina.pl

Tutaj można pobrać dokumenty – turniej MKS KAROLINA CUP’2015: KARTA_ZGLOSZENIOWA, OŚWIADCZENIE RODZICA/PRAWNEGO OPIEKUNA, REGULAMIN.

______

Popołudniu w szranki staną starsze drużyny, które od godz. 17:00 rywalizować będą w ramach V edycji Nocnego Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS „Karolina”. Również w tej imprezie przewidziane są nagrody drużynowe i indywidualne, a także napoje oraz posiłki regeneracyjne dla wszystkich zawodników. Koszt zgłoszenia drużyny do Turnieju wynosi jedynie 60 zł.

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: kontakt@mkskarolina.pl w nieprzekraczalnym terminie do 1.07.2015 r.

Tutaj można pobrać dokumentu V TURNIEJU NOCNEGO: KARTA ZGŁOSZENIOWA, OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO, REGULAMIN.

To już piąta edycja zapoczątkowanego w 2011 roku Turnieju. Wcześniejsze edycje turnieju cieszyły się ogromnym zainteresowaniem drużyn nie tylko z powiatu świdnickiego.  Corocznie w turnieju uczestniczy maksymalna, dopuszczona regulaminowo liczba drużyn, w ilości 16 ekip.

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Turnieju w sobotę 4 lipca 2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.