Wygrana młodzików, porażka trampkarzy.

20150228_130513W sobotnie popołudnie swoje mecze rozegrali młodzicy i trampkarze Miejskiego Klubu Sportowego Karolina.

Podopieczni Rafała Pierkowskiego wygrali wysoko ze swoimi rówieśnikami z Witkowa 6-1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: dwie – Aleksandra Hajduk, i po jednej – Miłosz Rachelski, Jakub Kraszkiewicz, Adrian Cichocki oraz Piotr Cichocki.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Chwałek, Charytanowicz, A. Cichocki, P. Cichocki, Hajduk, Kozycz, Kraszkiewicz, Ptak, Rachelski oraz Dziadowiec, Gromek, Kołodka, Pająk, Pierkowski, Putaj, Richtszajd.
Drużyna Gromu Witków wystąpiła w składzie:
Poterek, Gwardiak, Hałabura, Hendzel, Mackiewicz, Patryk Nicpoń, Paweł Nicpoń, Rabiej, Urbaniak.

Najlepszym zawodnikiem spotkania według trenera drużyny przeciwnej został Miłosz Rachelski, natomiast zawodnikiem spotkania w Gromie Witków został wybrany Piotr Hendzel.

11011566_883718558352396_6051122581076493826_n

——————————————————————————–

Po młodzikach na boisko wyszli trampkarze, którzy podejmowali wyżej notowaną pierwszą drużynę Zjednoczonych Żarów. Mecz rozpoczął się od samobójczej bramki Dawida Krzystka w pierwszej minucie. Po 18 minutach gry goście prowadzili już 0-3 po trafieniach Grzegorza Mikulskiego (3 min.) oraz Szymona Porabika (18 min.). Podopieczni Roberta Tymcika odpowiedzieli dwoma golami Roberta Kluge (21 min.) i Przemysława Wasilewskiego (31 min.) i było już 2-3. Ostateczny wynik meczu ustalił w 55 minucie Szymon Porabik strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu.

Trampkarze MKS Karolina wystąpili w składzie: Łukomski (35 min. Nalichowski), Drozdek, Dynowski (50 min. Wielg), Gryzgot, Hurman, Kluge (55 min. Bielat), Krzystek (42 min. Anioł), Kurzeja, Szkolak (35 min. Pijanowski), Szkudlarski (55 min. Stojanowski), Wasilewski oraz Zając.
Zjednoczeni I Żarów wystąpili w składzie: Biegun, Filipek (49 min. Ridel), Jastrzębski, Kąsik, Leśniak, Mikulski (55 min. Wachowiak), Pawlik, Porabik, Pudlik, Radej, Wietrzykowski (36 min. Lisiecki).