Twierdza Kłodzka zdobyta

S027643427 czerwca 2014 roku w Kłodzku rozegrany został wyścig o Puchar Twierdzy Kłodzkiej. W wyścigu wystartowali zawodnicy i zawodniczki sekcji kolarskiej Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina”.

Dublet Młodziczek MKS ,,Karolina”nie zwalnia tępa w kolejnych wyścigach MTB zaliczanych do Chalangeu Dolnośląskiego Związku Kolarskiego. Kolejnym startem zaliczanym do tego cyklu był wyścig o Puchar Twierdzy Kłodzkiej. Na szybkiej trasie po uliczkach i traktach twierdzy w kategorii Młodziczek wygrała Paulina Pastuszek z niewielką przewagą nad Sarą Tonder, piąta finiszowała Kamila Pastuszek, a szósta Martyna Wojas. W kategorii Młodzików punkty do chalangeu zdobył jeszcze Jakub Bieliński zajmując szóste miejsce.

Źródło: A. Szewczyk