Zmarł Zenon Parkitny

P1130237Smutna wiadomość dotarła do nas w dniu dzisiejszym. Zmarł Zenon Parkitny, wieloletni członek naszego Klubu, laureat honorowej odznaki „Zasłużony dla Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina”.

Zenon Parkitny przez lata wspierał nasz Klub swoją społeczną pracą, pomagając w organizacji wielu wyścigów kolarskich oraz turniejów piłkarskich. Był jednym z najwierniejszych i najbardziej oddanych kibiców Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina”.

Zmarł nagle w sobotę, 24 maja 2014 r. Na długo pozostanie w pamięci sportowców, działaczy oraz kibiców jaworzyńskiego Klubu.

W imieniu zarządu, działaczy, pracowników oraz zawodników MKS Karolina składamy rodzinie zmarłego wyrazy współczucia.

Przed rozpoczęciem sobotniego spotkania piłkarskiego klasy okręgowej seniorów: MKS Karolina – LKS Bystrzyca Górna o godz. 17:00, wdzięczni za zasługi Zenona Parkitnego dla jaworzyńskiego Klubu zawodnicy oraz kibice uczczą pamięć zmarłego minutą ciszy.

Pogrzeb ś.p. Zenona Parkitnego odbędzie się w środę, 28 maja 2014 r. o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym w Jaworzynie Śląskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.