I wszystko jasne

karolina_stal_7W minioną niedzielę w ostatniej kolejce sezonu 2012/2013 przed własną publicznością uległy obie nasze drużyny – juniorzy starsi przegrali z Polonią Bystrzycą Kłodzką 0:2, a seniorzy musieli uznać wyższość LKS-u Bystrzycy Górnej 2:4.

Seniorzy zagrali w mocno okrojonym składzie. Mecz rozpoczął się nienajgorzej dla naszego zespołu. Po bramce Grzegorza Ignatowicza prowadziliśmy 1:0. Niestety jeszcze do przerwy nasi rywale odpowiedzieli 2 trafieniami i do przerwy stan spotkania wynosił 1:2. Po przerwie na 1:3 podwyższyli goście z Bystrzycy, a chwilę później kolejnym trafieniem dla naszego zespołu popisał się Grzegorz Ignatowicz. Niestety nasi goście trafili kolejny raz ustalając wynik spotkania na 2:4. Bramki dla naszych przeciwników zdobyli Konrad Sajdak, Łukasz Somala, Maciej Pieniążek i Andrzej Konefał.

Mecz z LKS Bystrzyca Górna był ostatnim spotkaniem drużyny seniorów pod wodzą trenera Roberta Tymcika. Zarząd w imieniu własnym oraz zawodników pragnie podziękować trenerowi za zaangażowanie oraz ogrom pracy wniesiony w zespół. Zarząd wyraża również nadzieję, że tak zasłużony i doświadczony trener nadal będzie współpracował z naszym Klubem.

Nowego trenera zespołu seniorów poznamy w najbliższym czasie. Informacja w tym zakresie zostanie niezwłocznie podana do wiadomości kibiców  i sympatyków MKS Karolina.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska – LKS Bystrzyca Górna 2:4 (1:2)

Skład MKS Karolina: Górski – Czykieta, Krzeczowski, Tymcik, Bal – Dabrowski, Kurzeja, Ptak (Krawczyk M.), Krawczyk T. – Ignatowicz, Wysota (Wojcieszek)

Wiemy kto zagra w Klasie Okręgowej seniorów w przyszłym sezonie. Na boiskach „okręgówki” nie zobaczymy MKS Szczawno Zdrój, który uzyskał awans do IV ligi. Z ligowych rozgrywek spadają natomiast Nysa Kłodzko i Piast Nowa Ruda, z którymi nasi zawodnicy rywalizować będą już od sierpnia. Klasę Okręgową opuszczają wycofane drużyny Górnika II Wałbrzych oraz Bielawianki II Bielawa, a także 13 i 14 drużyna sezonu 2012/2013, tj. Grom Witków i Zjednoczeni Ścinawka Średnia. Ligę uzupełnią natomiast mistrzowie 3 grup wałbrzyskiej A-klasy – Skalnik Czarny Bór, Sparta Ziębice oraz Zamek Kamieniec Ząbkowicki.

———-

Porażkę zanotowali również juniorzy starsi. W potyczce z rówieśnikami z Bystrzycy Kłodzkiej ulegli 0:2 (0:0). Do przerwy mecz był bardzo wyrównany, niestety po przerwie dwoma trafieniami zawodnicy Polonii ustalili wynik spotkania.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska – Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:2 (0:0)

Skład MKS Karolina: Halik- Łucyk, Fudali B., Zgórecki, Krawczyk D. – Wudel, Kusio, Fudali K., Bielat – Kukliński, Adamowicz (Wysota)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.