Wyjazdowe zwycięstwo seniorów [INNE WYNIKI]

Drugie w tym sezonie zwycięstwo w meczu wyjazdowym mogą zapisać na swoim koncie seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina, którzy pokonali dzisiaj w Bystrzycy Górnej tamtejszy LKS 0-1 w ramach 15. kolejki klasy okręgowej seniora. Jedyną bramkę na wagę trzech punktów strzelił Mateusz Ptak, po pięknym wykorzystaniu rzutu wolnego w 85 minucie. Tym samym zapisał na swoim koncie czwartego gola w tym sezonie. Było to siódme zwycięstwo naszych zawodników w rundzie jesiennej.

Już w przyszłą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka tuż przed przerwą zimową, w której podejmiemy na własnym stadionie zespół Iskry Jaszkowy Dolnej. Początek meczu także o godzinie 13:30.

MKS Karolina wystąpił w składzie: Burdzy – Czykieta, Krzeczowski, Sowa, Krawczyk M. – Ptak, Borowy, Krawczyk T.,Tymcik (Rutkowski) – Dąbrowski (Myśliński), Ignatowicz.