SZOSOWY WYŚCIG KOLARSKI – KONIEC ZAPISÓW W ŚRODĘ 29 CZERWCA !

Przed nami szosowy wyścig kolarski „Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika”. Na dwudniowe zmagania zapraszamy już w ten weekend do Nowic i Jaworzyny Śląskiej. W sobotę 2 lipca odbędzie się tradycyjna jazda indywidualna na czas, natomiast w niedzielę 3 lipca zapraszamy na wyścig ze starty wspólnego.

Jeżeli jeszcze z jakiś powodów nie jesteście zapisani to przypominamy, że zapisy przyjmowane są do środy 29 czerwca do 23:59  pod linkiem:

https://formularz.ultimasport.pl/65
Jednocześnie informujemy, że zapisy dzieci do lat 12 w biurze zawodów, w dniu wyścigu do 11:00 w sobotę w Nowicach (Koziarnia) i do 13:00 w Jaworzynie Śląskiej (Stadion Miejski).
W wyścigu mogą wziąć udział zawodnicy w każdym wieku – zrzeszeni, którzy posiadają aktualną licencję kolarską i ważne badania lekarskie oraz niezrzeszeni po wypełnieniu oświadczenia (w dniu zawodów). Dzieci startują za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów, w ich obecności.
Oprócz wyścigu mamy dla Was przygotowanych moc atrakcji: zamki dmuchane, stoiska gastronomiczne, strzelanie z łuku, pokaz zumby, pokaz strojów z dawnej epoki i wiele innych.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny.