Sezon 2010/2011 – grad goli w spotkaniach z Granitem Roztoka [wideo]

Dzisiaj w kolejnym cyklu wspomnień meczy ligowych pierwszego zespołu Karolina Jaworzyna Śląska cofamy się do sezonu 2010/2011, gdzie krótko opiszemy spotkanie z Granitem Roztoka, w których padło aż 18 bramek. W tym sezonie występowaliśmy w A-klasie.

Pierwszy mecz pomiędzy MKS Karolina, a Granitem Roztoka odbyło się 22 sierpnia 2010 roku na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskie – była to druga kolejka A-klasy. Grającym trenerem zespołu seniorskiego wówczas był Paweł Krupczak.

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA MKS KAROLINA

To spotkanie fatalnie się rozpoczęło dla naszej drużyny, ponieważ po niespełna 30 sekundach gry przegrywaliśmy już 0:1 po bramce samobójczej Adama Myślińskiego. Podopieczni Pawła Krupczaka starali się odrobić ten wynik, ale niestety piłka nie znajdowała drogi do bramki Granitu Roztoka. W 25. minucie meczu rezultat wyrównał Mateusz Ptak. Sześć minut później na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Piotr Jarzembowski. Chwilę później mieliśmy już 3:1 po golu strzelonym przez Tomasza Krawczyka. Takim wynikiem też zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej części spotkania 51. minucie wynik podwyższa Ptak. Gracze Granitu Roztoka w 67. minucie zdołali zmniejszyć wynik meczu po bramce strzelonej przez Pydę. Decydujący cios tego dnia zadał ponownie Tomasz Krawczyk, który podwyższył na 5:2. Goście ustalili wynik pod koniec spotkania na 5:3 po golu Józefiaka.

Skład MKS Karolina: M. Wojcieszek, T. Majewski, P. Krupczak, R. Pierkowski, M. Sienkiewicz, A. Myśliński, Ł. Karpacz, M. Ptak, T. Krawczyk, P. Jarzembowski, G. Ignatowicz oraz K. Subczyński, A. Zielonka, T. Zgórecki i M. Kłyszejko.

___

W drugim spotkaniu rozegranym 27 marca 2011 roku na boisku w Roztoce pod wodzą Piotra Araszczuka kibice zobaczyli aż dziesięć bramek.

Ten mecz podobnie jak na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej rozpoczął się dla naszej drużyny fatalnie, ponieważ już po sześciu minutach gry przegrywaliśmy po bramce Patyckiego. Na szczęście już w 10. minucie rezultat spotkania wyrównał Damian Tymcik strzałem głową. Po 23 minutach podopieczni Piotra Araszczuka wychodzą na prowadzenie po bramce Grzegorza Ignatowicza. Dziesięć minut później rzut karny wykorzystuje Mateusz Ptak i MKS Karolina prowadzi już 3:1. Niestety zaledwie dwie minuty później Granit Roztoka łapie kontakt po bramce Patyckiego. W 38. minucie meczu sędzia główny tego meczu odgwizduje rzut karny dla gospodarzy, który na gola zamienia Ślęczka. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę na prowadzenie naszą drużyna wyprowadza Jakub Graca.

Druga połowa tego meczu to już koncertowa gra MKS Karoliny Jaworzyna Śląska. W 50. minucie wynik na 5:3 podwyższa Łukasz Karpacz. w 69. minucie po golu Grzegorza Ignatowicz mamy 6:3. Dwie minuty później  wynik tego spotkania na 7:3 ustala Grzegorz Ignatowicz, dla którego była to trzecia bramka w tym dniu.

WSPIERAJ MKS KAROLINA – WIRTUALNY MECZ Z KS KORONAWIRUS

Skład MKS Karolina: M. Duśko, W. Sowa, P. Borys, J. Graca, M. Sienkiewicz, M. Ptak, T. Krawczyk, D. Tymcik, R. Pierkowski, Ł. Karpacz, G. Ignatowicz oraz M. Wojcieszek, K. Subczyński i T. Majewski.

Bramki z tego spotkania:

bramka na 1:1 Tymcik

bramka na 1:2 Ignatowicz

bramka na 1:3 Ptak

bramka na 3:4 Graca

bramka na 3:6 Ignatowicz

bramka na 3:7 Ignatowicz

Sezon 2010/2011 MKS Karolina Jaworzyna Śląska kończy na czwartej pozycji w ligowej tabeli. Nasz rywal w tych spotkaniach na jedenastej.

 

info: własne/Grzegorz Bukała (mkskarolina.futbolowo.pl) 

foto: Grzegorz Bukała (mkskarolina.futbolowo.pl) – mecz w Jaworzynie Śląskiej, jaworzynka.info (Sylwester Bartczak) – mecz w Roztoce

wideo: Stanisław Sowa (dablju8 – youtube.com)

___

ZOSTAŃ SPONSOREM MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA