Kolejne zmagania piłkarzy

W najbliższy weekend swoje spotkania ligowe rozegrają zawodnicy drużyn seniorskich oraz trampkarze Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Pierwsza drużyna w 13. kolejce Ligi Okręgowej zmierzy się ze Spartą Ziębice, która w 11 rozegranych spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 12 punktów (10 lokata w tabeli). Zespół z Ziębic w tym sezonie na własnym boisku przegrał tylko raz. MKS Karolina ma w dorobku 16 oczek (w 10 spotkaniach), co daje 7. pozycję w Lidze Okręgowej.

Początek meczu w sobotę (2 listopad) o godzinie 14:00 na Stadionie w Ziębicach

___

Drugi zespół w najbliższą niedzielę czekają derby Gminy Jaworzyna Śląska. Rywalem podopiecznych Damiana Tymcika będzie Tęcza Bolesławice, która w 12 ligowych meczach zainkasowała 10 punktów i zajmuje 13. lokatę w tabeli B-klasy. Nasz zespół ma trzy punkty więcej i jest na 11. pozycji.

Początek meczu w niedzielę (3 listopad) o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

___

Zespół trampkarzy w przedostatnim meczu tego sezonu uda się do Świdnicy, aby zmierzyć się z miejscowym Gryfem. Drużyna ze Świdnicy zamyka ligową tabelę z dorobkiem 3 oczek. Podopieczni Jakuba Rosiaka są wiceliderem rozgrywek z 15 punktami na koncie.

Początek meczu w sobotę (2 listopad) o godzinie 9:00 na obiektach świdnickiego OSiR-u przy ulicy Śląskiej.