Kolejne derby, gra też B-klasa, trampkarze oraz młodzicy

W najbliższy weekend swoje spotkania ligowe rozegrają seniorzy, trampkarze oraz młodzicy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Zespół pierwszej drużyny prowadzony przez Grzegorza Ignatowicza w kolejnych derbach Gminy Jaworzyna Śląska podejmie tym razem Grom Witków. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się na boisku w Witkowie, ale z powodu budowy szatni zostało przeniesione na Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej. Drużynę Gromu od tego sezonu prowadzi poprzedni trener naszej drużyny Artur Zielonka. Zespół z Witkowa wszystkie spotkania w tym sezonie rozegrał na wyjazdach, który obecnie plasuje się na 3. lokacie w ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów (9 rozegranych meczy). MKS Karolina Jaworzyna Śląska zajmuje natomiast 8. pozycję z 13 punktami na koncie w jednym rozegranym spotkaniu mniej.

Początek meczu w sobotę (19 październik) o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli zjawić na tym spotkaniu zapraszamy na transmisję live prowadzoną przez Sportowy Wałbrzych TV na kanale facebook –  link

___

Drugi zespół w niedzielę podejmie na własnym stadionie wymagające rezerwy MKS Szczawno Zdrój. Nasz zespół po dwóch wygranych z rzędu zajmuje 12. miejsce w tabeli B-klasy z 10 punktami na koncie. MKS Szczawno Zdrój jest na 4. miejscu z dorobkiem 19 punktów.

Początek spotkania w niedzielę (20 październik) o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

___

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Jakub Rosiaka zmierzy się w sobotę z Polonia-Stalą Świdnica. Nasza drużyna z kompletem zwycięstw jest na 2. pozycji w lidze (15 punktów). Polonia-Stal Świdnica jest pozycję niżej od naszej drużyny z dorobkiem 9 punktów po siedmiu rozegranych meczach.

Początek spotkania w sobotę (19 październik) o godzinie 10:00 w Świdnicy.

___

Drużyna młodzików tym razem uda się do Dzierżoniowa, aby zmierzyć się z miejscową Akademią Piłkarską. Nasi zawodnicy zajmują 4. miejsce w tabeli ligi młodzików z 12 punktami na koncie. Drużyna z Dzierżoniowa ma 3 oczka mniej od naszego zespołu.

Początek meczu w sobotę (19 październik) o godzinie 11:00 w Dzierżoniowie.