Seniorzy po ciężkim meczu

W niedzielę (26 maj) swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Nasz zespół w podejmował niewygodnego rywala z Bystrzycy Górnej. Po ciekawym meczu padł rezultat 4:2 na korzyść MKS Karolina. Bramki zdobyli: Olivera, Adamowicz, Putaj i Ignatowicz.

Od początku meczu obie drużyny starały się kontrolować spotkanie. Nie brakowało sytuacji z jednej i drugiej strony. Jednak to nasz zespół wyszedł na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy po bramce Adamowicza. Tuż przed przerwą drugiego gola dla MKS Karolina zdobył Olivera. W drugiej połowie zdecydowanie do ataków ruszył zespół gospodarzy i w 51. minucie spotkania strzelił bramkę kontaktową. Jednak podopieczni Artura Zielonki dwie minuty później odpowiedzieli golem autorstwa Putaja. W 82. minucie spotkania po raz kolejny LKS Bystrzyca Górna zdobywa gola kontaktowego. W 84. minucie wynik ustala rezerwowy Ignatowicz i nasz zespół zdobywa kolejne cenne punkty dzięki którym awansował na 8. lokatę w tabeli Ligi Okręgowej Seniorów.

MKS Karolina: Leletko, Krawczyk, Łucyk, Radevych, Jagieła, Putaj, Ptak, D. Tymcik, B. Tymcik, Adomowicz, Olivera oraz Satała, Kwiatkowski, Mottel, Laskowski, Podgórski, Ignatowicz, Drozdek.