Weekend piłkarzy

W najbliższy weekend swoje spotkania ligowe rozegrają młodzicy oraz trampkarze Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska. W piątek również obędzie się turniej orlików, a w sobotę żaków.

W piątkowe (24 maj) popołudnie do rywalizacji staną orlicy prowadzeni przez Maksyma Tatuśko. Nasz zespół rozegra kolejny turniej organizowanych przez OZPN Wałbrzych. Początek zmagań o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

__

W sobotę (25 maj) w rozgrywkach turniejowych wezmą udział żacy, którzy rywalizować będą na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej. Początek turnieju o godzinie 12:30.

__

Kolejny swój mecz w IV lidze okręgowej rozegrają młodzicy, którzy zmierzą się z Akademią Piłkarską Dzierżoniów, która w sześciu rozegranych spotkaniach zainkasowała na swoje konto 13 punktów. Podopieczni Jakuba Rosiaka zdobyli jak do tej pory 10 oczek i plasują się na 4. pozycji w ligowej tabeli (jedno miejsce niżej od AP Dzierżoniów.

Początek meczu w sobotę (25 maj) o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

__

W niedzielę (27 maj)  swoje spotkanie rozegrają seniorzy. Podopieczni Artura Zielonki w arcytrudnym meczu podejmą LKS Bystrzycę Górną, która liczy się jeszcze w walce o awans do IV ligi. Zawodnicy z Bystrzycy Górnej na własnym boisku w tym sezonie przegrali tylko jedno spotkanie. Nasz zespół po serii dwóch zwycięstw z rzędu awansował na 11. miejsce w tabeli ligi okręgowej.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 17:00 na stadionie w Bystrzycy Górnej.