Powiatowy Turniej Nocny – wykaz drużyn, zasady i pozostałe informacje

Organizatorzy Powiatowego Nocnego Turnieju Piłki Nożnej w Jaworzynie Śląskiej o Puchar Prezesa Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina” informują, iż zgodnie z Regulaminem oraz zgłoszeniami przesłanymi drogą elektroniczną ustalono końcową listę drużyn które wezmą udział w piątkowym turnieju:

Lp.

Nazwa drużyny

Kapitan

1.

ARESZT ŚLEDCZY I PRZYJACIELE

M. Witek

2.

CESARZ BOLEŚCIN

M. Mróz

3.

DRUŻYNA JARKA

M. Jędras

4.

ELECTROLUX

D. Rudnik

5.

JAKO TEAM

P. Chrzan

6.

LA LIGA

G. Borowy

7.

METRO STARS

R. Przybylski

8.

OMEGA MIKOSZOWA

B. Czoch

9.

PEPSI TEAM

K. Tyza

10.

RODZYNKI Z KANIONU ROZKOSZY

G. Klimczak

11.

SV1410 BIJ KRZYŻAKA

A. Kujawa

12.

SZCZYPIORKI

M. Walerowicz

13.

TEAM START

M. Kłyszejko

14.

TOYOTA

M. Ziółkowski

15.

ZIOMKI I PRZYJACIELE

M. Burdzy

16.

ZNAJOMI FRYZJERA

R. Kwiatkowski

17.

PIĘĆ DYCH W PLECY – REAKTYWACJA

Sz. Borowy

Turniej oficjalnie rozpocznie się 13.07.2012r. o godz. 17:00 na obiekcie Orlik przy ul. Jana Pawła II 16 w Jaworzynie Śląskiej. Wszyscy kapitanowie drużyn proszeni są o zgłoszenie się w biurze zawodów (zlokalizowanym na terenie Orlika) punktualnie o godz. 17:00 wraz z kartami zgłoszeń, celem rejestracji zawodników  dokonania opłaty startowej oraz odbioru talonów na posiłki regeneracyjne.

Turniej podzielony będzie na dwie fazy grupową i pucharową. W fazie grupowej drużyny zmierzą się w czterech grupach, na zasadzie mecz każdy z każdym. Grupy zostaną rozlosowane przez komisję wyznaczoną przez organizatora w dniu 12.07.2012r.  (czwartek) o godz. 19:00 – relacja live z losowania na portalu społecznościowym facebook:  http://www.facebook.com/pages/Miejski-Klub-Sportowy-Karolina/301334593257465.

W ostatniej chwili, jednak zgodnie z Regulaminem i przed losowaniem grup, do turnieju zgłosiła się ostatnia już siedemnasta drużyna. W związku z tym Grupa A będzie liczyła 5 drużyn, natomiast pozostałe grupy B, C i D po 4 drużyny. Organizatorzy pragną jednak zaznaczyć, że w przypadku nie przybycia na turniej którejkolwiek drużyn, drużyna rozlosowana do grupy A na pozycję A5 zostanie przesunięta do grupy, której skład został w ten sposób uszczuplony.

Awans do fazy pucharowej uzyskają po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy. W fazie pucharowej rozegrane zostaną ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3.miejsce oraz finał.