Badania lekarskie (lekarz medycyny sportu)

Miejski Klub Sportowy Karolina organizuje badania lekarskie dla zawodników wszystkich sekcji jaworzyńskiego klubu, które zostaną przeprowadzone przez lekarza medycyny sportu w środę, tj. 20 marzec 2019 r. od godziny 16:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

Koszt badania to 95 zł. (80 zł bez wyników laboratoryjnych). Wpłaty na badanie należy dokonać najpóźniej w dniu badania gotówką w biurze MKS Karolina lub przelewem na rachunek bankowy klubu:

Santander Bank oddział Jaworzyna Śląska nr rachunku 28 1090 2369 0000 0001 1569 6656

W tytule przelewu należy wpisać: wpłata na badanie + imię i nazwisko zawodnika

UWAGA!

Zawodnik na badanie przychodzi z pojemnikiem wypełnionym moczem (oddanym z rana). W dniu badania zawodnik po oddaniu moczu może zjeść jedynie śniadanie, tzn. Zawodnicy proszeni są o przyjście na badanie na czczo (bez obiadu).

Zawodnik niepełnoletni na badanie przychodzi razem z rodzicem!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DOCHODOWEGO

Zawodnicy do 23. roku życia mogą uzyskać zaświadczenie od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej (lekarz rodzinny), które będzie ważne przez rok oraz będzie respektowane przez Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska oraz Związki Sportowe w celu uczestnictwa w rozgrywkach itp.

Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska informuje, że decyzja w sprawie uzyskania orzeczenia o stanie zdrowia pozwalające na udział w treningach oraz zawodach należy do zawodników oraz rodziców!