Młodzicy po pierwszym turnieju

19 stycznia nasza drużyna młodzików, wspierana przez kilku orlików wzięła udział w halowym turnieju z cyklu Rawa CUP rozgrywanego w Żarowie. Podopieczni trenera Jakuba Rosiaka zajęli 4. miejsce w stawce 10 drużyn.

Wyniki:
MKS – AP 13 Świdnica 1:1
MKS – Pogoń Pieszyce 1:1
MKS – Namysłów 0:3
MKS- AKS Strzegom 5:0

Takie wyniki grupowe dały awans naszej młodej drużyny do półfinału. Tam, po zaciętej walce na całym boisku musieliśmy uznać wyższość drużyny świdnickiego Gryfa Świdnica (triumfatora całego turnieju Rawa CUP), z którą ponieśliśmy minimalną porażkę 0:1. W meczu o 3. miejsce niezwykle zaciętym, z ekipą z Marcinowic do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne (1:1 po 10 minutach gry). Niestety w lepszej dyspozycji w tym elemencie piłkarskim okazali się gracze z Marcinowic i to oni stanęli na najniższym stopniu podium. Trener naszej drużyny Jakub Rosiak, ocenił turniej jako udany, zabrakło jednak w decydujących momentach, wykończenia sytuacji strzeleckich, wówczas wynik byłby dużo lepszy.

Bramki dla MKS Karolina zdobyli: 5 – Bartosz Karpiński, 2 – Mateusz Dziadowiec.