Dzień Dziecka z MKS Karolina [relacja]

Tym razem 30 maja 2018 r. po raz kolejny zorganizowany został Dzień Dziecka z MKS Karolina, impreza, w której udział wzięło blisko 300 młodych mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska. Uczniowie gminnych szkół podstawowych oraz zawodnicy MKS Karolina rywalizowali w zawodach sportowych o miano mistrzów, puchary, medale oraz nagrody i upominki. Imprezę udało się zorganizować dzięki akcji Pomoc z TOYOTA oraz pomocy sponsorów MKS KAROLINA.

____________

W sesji porannej Miejski Klub Sportowy „Karolina” wspólnie ze szkołami podstawowymi z Jaworzyny Śląskiej, Pastuchowa oraz Starego Jaworowa świętowali Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się od rozgrywek piłkarskich, zorganizowanych specjalnie z tej wyjątkowej okazji, którym towarzyszyły zajęcia sportowe w kategoriach sprawnościowych i szybkościowych.

Zawodnicy zmierzyli się w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 1-3 oraz klasy 4-6), systemem mecz – rewanż, a podczas tej sportowej rywalizacji walczyli o nagrody ufundowane przez MKS „Karolina” oraz jej sponsorów TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND, Gminę Jaworzyna Śląska (w ramach wsparcia realizacji zadania publicznego), ZPS Karolina Sp. z o.o., Restaurację Magnolia Rast, RAMAR, JAKO.

W kategorii klas 4-6 zwycięstwo odnotowali zawodnicy reprezentujący SP w Jaworzynie Śląskiej. Drugie miejsce zajęli ich koledzy z Pastuchowa.

W kategorii klas 1-3 zwyciężyła reprezentacja SP ze Starego Jaworowa przed ich rówieśnikami z Jaworzyny Śląskiej.

Obok turniejowych zmagań rozegrano również dodatkowe konkurencje sprawnościowe.W ich organizacji pomagali zawodnicy i trenerzy z zaprzyjaźnionej drużyny F.D. Managment, której sklad oparty jest na zawodnikach pochodzących z Brazylii i Korei Południowej.

Wszyscy uczniowie biorący udział w imprezie otrzymali słodki poczęstunek od organizatorów.

____________

W sesji popołudniowej rywalizowali natomiast zawodnicy MKS Karolina. Młodzi sportowcy ze wszystkich sekcji jaworzyńskiego Klubu rywalizowali w konkurencjach sportowych pod okiem trenerów i instruktorów MKS Karolina oraz zawodników czwartoligowej drużyny seniorów.

Po wspólnych grach i zabawach sportowych wszyscy zawodnicy otrzymali od Klubu słodki poczęstunek oraz drobny upominek, a na zakończenie wspólnie zjedli kiełbaski z grilla przygotowane dla wszystkich osób obecnych na Stadionie Miejskim.

Zarząd MKS Karolina pragnie serdecznie podziękować Dyrektorom Szkół, Gronu Pedagogicznemu za zorganizowanie drużyn i wspaniałego dopingu, wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową walkę, partnerom i sponsorom (TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND, Gminę Jaworzyna Ślaska, ZPS Karolina Sp. z o.o., Restaurację Magnolia Rast, RAMAR, JAKO.) za podarowane nagrody, a także zawodnikom i pracownikom Klubu oraz drużynie F.D. Managment za pomoc w organizacji imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII