Czasówka Szybowcowa. Kryterium uliczne w Podgórzynie. MTB w Kudowie Zdrój. 27-28.05.2017. [FOTO]

Można powiedzieć że juniorzy poszybowali, zajmując dwa pierwsze miejsca w wyścigu pod  Górę Szybowcową w Jeżowie Sudeckim na 3 km podjeździe. Pierwsze miejsce zajął Marcin Zarębski a drugie Jakub Bieliński. W kategorii junior młodszy Igor Beker był piąty, w kategorii młodzik Hubert Borkowski ósmy.

Na kryterium ulicznym w Podgórzynie najlepiej pojechali najmłodsi zawodnicy sekcji kolarskiej. W kategorii dzieci 7-8 lat drugie miejsce zajął Oliwier Okarmus. Judyta Tonder także była druga w kategorii dziewcząt 11-12 lat. W wyścigu juniorów na dystansie 29 km Marcin Zarębski tym razem był czwarty. W kategorii junior młodszy na 22 km Igor Beker zajął znów piąte miejsce. Młodzik Hubert Borkowski w wyścigu na 15 km był trzynasty.

Natomiast w wyścigu XC Kudowa MTB na rowerach górskich na bardzo technicznej trasie wiodącej ścieżkami na Górze Parkowej  Jakub Bieliński uplasował się na czwartym miejscu w kategorii juniorów, a jego tata Jacek Bieliński na jedenastym w wyścigu weteranów.

Tekst: Antoni Szewczyk