Remis na inaugurację sezonu

Pierwszy mecz Sport-Track IV ligi w wykonaniu jaworzyńskiego zespołu na remis. Pomimo wielu sytuacji gospodarzy mecz z Wiwą Goszcz zakończył się jedynie remisem 1:1 (0:0).

Do przerwy kibice zgromadzeni na jaworzyńskim Stadionie Miejskim nie zobaczyli bramki. Pomimo optycznej przewagi gospodarzy, jaworzynianie nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywala.

Wynik otworzył w 53 minucie Szymon Rusiecki i to rywale prowadzili 1:0. Po bramce ruszyła wzmożona ofensywa podopiecznych Tomasza Idziaka, która w dopiero w 77 minucie przyniosła pożądany efekt w postaci bramki dla MKS Karolina. Jaworzynianie wyrównali wynik spotkania za sprawą trafienia Michała Rosiaka. Pomimo wysiłków i optycznej przewagi nie udało się jednak przechylić szali zwycięstwa na korzyść jaworzyńskiej drużyny.

Skład MKS Karolina: Oskar Wajdzik, Mateusz Mróz zolta, Michał Czernicki, Rafał Wilk, Damian Tymcik zolta (72′ Tomasz Szyszka zolta), Łukasz Schmidt, Jakub Rosiak (72′ Sebastian Pawela zolta), Michał Rosiak, Mateusz Ptak, Grzegorz Ignatowicz, Szymon Borowy zolta oraz Wojciech Pyda, Sebastian Putaj, Konrad Leletko, Bartosz Adamowicz

Skład Wiwa Goszcz: Maciej Cybulski, Adrian Dąbrowski, Maciej Jurkowski zolta, Paweł Kubot, Michał Guźniczak, Szymon Rusiecki (75′ Tomasz Witiw), Tomasz Sitek, Dariusz Śląski (80′ Michał Wójcik), Patryk Wojciechowski (46′ Tomasz Swaczeński), Jakub Wojciechowski (46′ Szymon Szewczyk zolta), Dawid Wołkowski (46′ Mateusz Żak) oraz Jakub Budzowski, Adrian Naskrętski