Terminarz OS

1 kolejka
11-08-2018 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
11-08-2018 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
11-08-2018 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Granit Roztoka
Granit Roztoka
11-08-2018 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
11-08-2018 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
12-08-2018 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Skałki Stolec
Skałki Stolec
12-08-2018 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Grom Witków
Grom Witków
15-08-2018 17:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
2 kolejka
18-08-2018 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
18-08-2018 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Venus Nowice
Venus Nowice
18-08-2018 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
18-08-2018 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
18-08-2018 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Grom Witków
Grom Witków
18-08-2018 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
18-08-2018 17:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
18-08-2018 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
3 kolejka
25-08-2018 17:00
Grom Witków
Grom Witków
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
25-08-2018 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
25-08-2018 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Skałki Stolec
Skałki Stolec
25-08-2018 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
25-08-2018 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Granit Roztoka
Granit Roztoka
26-08-2018 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
26-08-2018 17:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
26-08-2018 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
4 kolejka
01-09-2018 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Venus Nowice
Venus Nowice
01-09-2018 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
01-09-2018 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
01-09-2018 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Grom Witków
Grom Witków
01-09-2018 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
01-09-2018 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Granit Roztoka
Granit Roztoka
02-09-2018 17:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
02-09-2018 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
5 kolejka
08-09-2018 17:00
Grom Witków
Grom Witków
Granit Roztoka
Granit Roztoka
08-09-2018 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
08-09-2018 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
08-09-2018 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
08-09-2018 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
08-09-2018 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
09-09-2018 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
09-09-2018 17:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Skałki Stolec
Skałki Stolec
6 kolejka
15-09-2018 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Venus Nowice
Venus Nowice
15-09-2018 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
15-09-2018 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
15-09-2018 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Granit Roztoka
Granit Roztoka
16-09-2018 16:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
16-09-2018 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Grom Witków
Grom Witków
16-09-2018 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
16-09-2018 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
7 kolejka
22-09-2018 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
22-09-2018 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
22-09-2018 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
22-09-2018 17:00
Grom Witków
Grom Witków
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
22-09-2018 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Granit Roztoka
Granit Roztoka
22-09-2018 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
23-09-2018 17:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
23-09-2018 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Skałki Stolec
Skałki Stolec
8 kolejka
29-09-2018 16:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
29-09-2018 16:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Grom Witków
Grom Witków
29-09-2018 16:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
29-09-2018 16:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Granit Roztoka
Granit Roztoka
29-09-2018 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
30-09-2018 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
30-09-2018 16:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
30-09-2018 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
9 kolejka
06-10-2018 16:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
06-10-2018 16:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Skałki Stolec
Skałki Stolec
06-10-2018 16:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
06-10-2018 16:00
Grom Witków
Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
06-10-2018 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
07-10-2018 16:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
07-10-2018 16:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
07-10-2018 16:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Venus Nowice
Venus Nowice
10 kolejka
13-10-2018 15:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
13-10-2018 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
13-10-2018 16:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Granit Roztoka
Granit Roztoka
13-10-2018 16:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
13-10-2018 16:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
13-10-2018 16:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
13-10-2018 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
14-10-2018 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Grom Witków
Grom Witków
11 kolejka
20-10-2018 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
20-10-2018 15:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Skałki Stolec
Skałki Stolec
20-10-2018 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
20-10-2018 15:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
20-10-2018 15:00
Grom Witków
Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
20-10-2018 15:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
21-10-2018 15:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
21-10-2018 15:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Venus Nowice
Venus Nowice
12 kolejka
27-10-2018 14:30
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
27-10-2018 15:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Grom Witków
Grom Witków
28-10-2018 14:30
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
28-10-2018 14:30
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
28-10-2018 14:30
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Granit Roztoka
Granit Roztoka
28-10-2018 14:30
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
28-10-2018 14:30
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
28-10-2018 14:30
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
13 kolejka
03-11-2018 14:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Venus Nowice
Venus Nowice
03-11-2018 14:00
Grom Witków
Grom Witków
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
04-11-2018 14:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
04-11-2018 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
04-11-2018 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
04-11-2018 14:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Skałki Stolec
Skałki Stolec
04-11-2018 14:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
04-11-2018 14:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
14 kolejka
10-11-2018 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Granit Roztoka
Granit Roztoka
10-11-2018 14:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
11-11-2018 12:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Grom Witków
Grom Witków
11-11-2018 14:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
11-11-2018 14:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
11-11-2018 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
11-11-2018 14:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Skałki Stolec
Skałki Stolec
11-11-2018 14:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
15 kolejka
18-11-2018 14:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
18-11-2018 14:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Venus Nowice
Venus Nowice
18-11-2018 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
18-11-2018 14:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
18-11-2018 14:00
Grom Witków
Grom Witków
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
18-11-2018 14:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
18-11-2018 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
18-11-2018 14:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
16 kolejka
23-03-2019 16:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
23-03-2019 16:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
23-03-2019 16:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
23-03-2019 16:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
23-03-2019 16:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
23-03-2019 16:00
Grom Witków
Grom Witków
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
24-03-2019 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
24-03-2019 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Venus Nowice
Venus Nowice
17 kolejka
30-03-2019 16:00
Grom Witków
Grom Witków
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
30-03-2019 16:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
30-03-2019 16:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
30-03-2019 16:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
30-03-2019 16:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
30-03-2019 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Skałki Stolec
Skałki Stolec
31-03-2019 16:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
31-03-2019 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
18 kolejka
06-04-2019 16:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
06-04-2019 16:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
06-04-2019 16:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
06-04-2019 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
06-04-2019 16:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Grom Witków
Grom Witków
06-04-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
07-04-2019 15:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Venus Nowice
Venus Nowice
07-04-2019 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
19 kolejka
13-04-2019 16:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
13-04-2019 16:00
Grom Witków
Grom Witków
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
13-04-2019 16:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
13-04-2019 16:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Skałki Stolec
Skałki Stolec
13-04-2019 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
13-04-2019 16:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
13-04-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
14-04-2019 16:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
20 kolejka
20-04-2019 14:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
20-04-2019 16:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
20-04-2019 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Venus Nowice
Venus Nowice
20-04-2019 16:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
20-04-2019 16:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
20-04-2019 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
20-04-2019 16:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Grom Witków
Grom Witków
20-04-2019 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
21 kolejka
27-04-2019 15:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
27-04-2019 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
27-04-2019 16:00
Grom Witków
Grom Witków
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
27-04-2019 16:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Skałki Stolec
Skałki Stolec
27-04-2019 16:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
27-04-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
28-04-2019 16:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
28-04-2019 16:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
22 kolejka
04-05-2019 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Venus Nowice
Venus Nowice
04-05-2019 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
04-05-2019 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
04-05-2019 17:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
04-05-2019 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Grom Witków
Grom Witków
04-05-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
05-05-2019 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
05-05-2019 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
23 kolejka
11-05-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
11-05-2019 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
11-05-2019 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
11-05-2019 17:00
Grom Witków
Grom Witków
Skałki Stolec
Skałki Stolec
11-05-2019 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
11-05-2019 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Venus Nowice
Venus Nowice
12-05-2019 16:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
12-05-2019 16:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
24 kolejka
18-05-2019 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
18-05-2019 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
18-05-2019 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
18-05-2019 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Grom Witków
Grom Witków
18-05-2019 17:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
18-05-2019 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
19-05-2019 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
19-05-2019 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Granit Roztoka
Granit Roztoka
25 kolejka
25-05-2019 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
25-05-2019 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Skałki Stolec
Skałki Stolec
25-05-2019 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
25-05-2019 17:00
Grom Witków
Grom Witków
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
25-05-2019 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Venus Nowice
Venus Nowice
26-05-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
26-05-2019 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
26-05-2019 17:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
26 kolejka
01-06-2019 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
01-06-2019 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
01-06-2019 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
01-06-2019 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
01-06-2019 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
02-06-2019 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Grom Witków
Grom Witków
02-06-2019 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
02-06-2019 17:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Granit Roztoka
Granit Roztoka
27 kolejka
08-06-2019 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
08-06-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
08-06-2019 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
08-06-2019 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
08-06-2019 17:00
Grom Witków
Grom Witków
Venus Nowice
Venus Nowice
08-06-2019 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
08-06-2019 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
09-06-2019 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Skałki Stolec
Skałki Stolec
28 kolejka
15-06-2019 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
15-06-2019 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Grom Witków
Grom Witków
15-06-2019 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
15-06-2019 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
15-06-2019 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
15-06-2019 17:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
16-06-2019 16:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
16-06-2019 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Granit Roztoka
Granit Roztoka
29 kolejka
20-06-2019 17:00
Skałki Stolec
Skałki Stolec
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
20-06-2019 17:00
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
20-06-2019 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
20-06-2019 17:00
Granit Roztoka
Granit Roztoka
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
20-06-2019 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
Venus Nowice
Venus Nowice
20-06-2019 17:00
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
20-06-2019 17:00
Grom Witków
Grom Witków
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
20-06-2019 17:00
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
30 kolejka
23-06-2019 17:00
MKS Szczawno Zdrój
MKS Szczawno Zdrój
LKS Bystrzyca Górna
LKS Bystrzyca Górna
23-06-2019 17:00
Sparta Ziębice
Sparta Ziębice
Grom Witków
Grom Witków
23-06-2019 17:00
Górnik Boguszów Gorce
Górnik Boguszów Gorce
Piławianka Piława Górna
Piławianka Piława Górna
23-06-2019 17:00
Victoria Tuszyn
Victoria Tuszyn
Zdrój Jedlina Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój
23-06-2019 17:00
Venus Nowice
Venus Nowice
Granit Roztoka
Granit Roztoka
23-06-2019 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
Karolina Jaworzyna Śląska
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
23-06-2019 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce
23-06-2019 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie
Skałki Stolec
Skałki Stolec