Klasyfikacja strzelców 2017/18

Klasyfikacja strzelców IV ligi po 10 kolejkach (gr. wschodnia):
(aktualizacja 18-10)

10 – Rusiecki Szymon (Wiwa),

8 – Kuriata Dawid (Ząbkowice),

7 – Łyszczarz Adrian (Śląsk II), Dereń Grzegorz (Nysa), Magusiak Mateusz (Żerniki), Robak Tomasz (Bardo),

6 – Szuba Wojciech (Świdnica), Michalak Dariusz (Górnik),

5 – Cebulski Jacek (Nysa), Rybiński Rafał (Marcinkowice), Czachor Krzysztof (Bardo),

4 – Kowerko Remigiusz (Ząbkowice), Rakoczy Maciej (Ząbkowice), Wargin Igor (Foto-Higiena), Kucyniak Łukasz (Foto-Higiena), Moreira Robson Henrique (Bielawianka), Wejerowski Dominik (Foto-Higiena), Ramiączek Kamil (Wołów), Ignatowicz Grzegorz (MKS Karolina), Wejerowski Jarosław (Marcinkowice), Sobiesierski Mateusz (Górnik), Rytko Jan (Górnik), Rudolf Tomasz (Marcinkowice),

3 – Jaroszyński Sebastian (Śląsk II), Baumgarten Marcos (Bielawianka),  Czerwiński Mateusz (Śląsk II), Miodek Adrian (Oleśnica), Myrta Robert (Świdnica), Kowalski Kamil (Kłodzko), Kubacki Miłosz (Śląsk II), Piątkowski Tomasz (Bardo/Ząbkowice), Sowa Wojciech (Świdnica), Tarnov Iegor (Foto-Higiena), Orzechowski Łukasz (Foto-Higiena), Bońkowski Adam (Kłodzko),

Reszta klasyfikacji w podziale na zespoły:

MKS Karolina:
1 – Rosiak Michał, Borowy Szymon, Matwiejko Kacper, Wilk Rafał, Pyda Wojciech,

Polonia Świdnica:
2 – Szczygieł Kamil,
1 – Skowroński Bartłomiej,

Sokół Wielka Lipa:
2 – Wróbel Michał, Sudoł Michał, Michalski Krzysztof, Bienkiewicz Filip, Tomyk Chrystian,
1 – Pyzłowski Kamil, Miara Huber, + 1 gol samobójczy,

Orzeł Ząbkowice:
1 – Michalski Maciej, Źrebiec Sławomir,

Górnik Wałbrzych:
2 – Chajewski Damian,
1 – Migalski Damian, Młodziński Kamil, Dec Denis, Bogacz Damian,

Unia Bardo: 
2 – Włodarczyk Mirosław, Chęciński Daniel, Olejarnik Kamil, Herdy Robert,
1 – Gerlach Marcin, Wielgus Marcin, + 1 gol samobójczy,

Sokół Marcinkowice:
2 – Kulej Jakub,
1 – Janiuk Igor, Synówka Arkadiusz, Kosik Konrad, Wroński Filip, Dutka Sławomir, Gul Bogdan,

Śląsk II Wrocław:
2 – Łuczak Daniel,
1 – Pałaszewski Maciej, Taranek Miłosz, Scalet Mathieu,

Foto-Higiena Gać:
2 – Cieśla Krzysztof,
1 – Grochowski Michał, Budny Marek, Mazur Marcin, Musiał Marcin,

Nysa Kłodzko: 
1 – Łazarowicz Mikołaj, Ayinla Sule, Rosiak Patryk, Wiącek Łukasz,

Polonia Trzebnica:
2 – Kuczer Łukasz, Stasiak Przemysław, Możdrzech Piotr,
1 – Miazgowski Adam, Puchała Adrian, Ostrowski Krzysztof, Czarnecki Piotr, Maciak Konrad,  Ulatowski Krzysztof,

Bielawianka Bielawa:
1 – Tomkiewicz Bartosz, Grzywiński Łukasz, Morasz Adrian, Kuriata Mateusz, + 1 gol samobójczy,

MKP Wołów:
2 – Janus Paweł, Małecki Jakub,
1 – Matković Mateusz, Maziarz Dominik, Lofek Patryk, Belica Kacper,

Pogoń Oleśnica:
1 – Siódmiak Karol, Hałapacz Michał, Kotwa Piotr,

Wiwa Goszcz:
2 – Budzowski Jakub,
1 – Wojciechowski Jakub, Wołkowski Dawid, Szewczyk Szymon, Swaczeński Tomasz,

Piast Żerniki:
2 – Szewczyk Michał, Tylka Piotr, Grabowski Mateusz,
1 – Barański Adrian,

Dane zgromadzono na podstawie laczynaspilka.pl


TABELA PO 10 KOLEJCE IV LIGI (akt. 18-10):

Zawodnik

       

Szyszka Tomasz

596 4

Borowy Szymon

811 2 1
Czernicki Michał

324

Ignatowicz Grzegorz 701 2 4

Mróz Mateusz

501 1 1  

Ptak Mateusz

802 2
Rosiak Jakub

404

4    
Rosiak Michał 225 1 1
Schmidt Łukasz 711 1
Tymcik Damian 422 1  

Wajdzik Oskar

675
Wilk Rafał 893   1
Pawela Sebastian 217 1
Putaj Sebastian 25
 Drąg Kamil 514 4
Matwiejko Kacper 630 1
Leletko Konrad 225
Tatuśko Maksym 343
  Jędras Kacper 7      
Piątek Łukasz 355 1
 Pyda Wojciech 407 1
 Adamowicz Bartosz 5
 
 źródło danych: laczynaspilka.pl