Sokół zdecydowanie lepszy

W meczu 11 kolejki Sport-Track IV ligi MKS Karolina przegrał na własnym boisku z Sokołem Wielka Lipa. Goście ustawili całe spotkanie już w drugiej minucie. W drugiej połowie dołożyli jeszcze dwa gole i wygrali cały mecz 0-3.

Sokół nie mógł lepiej rozpocząć meczu. W drugiej minucie Czernicki niepotrzebnie faulował przed swoim polem karnym. Kapitalnym strzałem w samo okienko z rzutu wolnego popisał się Chrystian Tomyk i było 0-1. Nasi zawodnicy niedokładnie rozgrywali piłkę i brakowało im pomysłu na strzelenie bramki. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy biało-niebiescy mogli wyrównać ale nieczysto w piłkę trafił Wilk po świetnym dograniu piłki przez Krawczyka z rzutu rożnego. Gospodarze coraz bardziej otwierali się chcąc wyrównać, co wykorzystali dwukrotnie goście celnie kontrując. W 70 minucie podwyższył Kamil Pyzłowski a wynik spotkania na cztery minuty przed końcem ustalił Krystian Bagiński.

Skład MKS Karolina: Wajdzik, Tatuśko (67′ Pyda), Piątek, Mróz (59′ Luber), Czernicki (46′ Krawczyk), Wilk, Szyszkazolta, Ptak, Ignatowicz, Borowy, Adamowicz (46′ Matwiejko) oraz Jędras, Putaj, Leletko.