Górnik zdecydowanie lepszy

W meczu szóstej kolejki Sport-Track IV ligi (gr. wschodnia) Górnik Wałbrzych pokonał na swoim boisku MKS Karolina 4-1. Zwycięstwo gospodarzy oznacza drugie miejsce w tabeli przy tej samej ilości punktów co Śląsk II Wrocław i Foto-Higiena Gać. Jedynego gola dla jaworzynian strzelił Grzegorz Ignatowicz.

Wynik spotkanie w 27 minucie otworzył Grzegorz Ignatowicz. Chwilę później w doskonałej sytuacji mógł podwyższyć na 0-2 ale ostatecznie to Górnicy doprowadzili do remisu w 28 minucie za sprawą Sobiesierskiego. Na prowadzenie po błędnie Leletki wyprowadził gospodarzy Michalak. W drugiej połowie ponownie do bramki Karoliny trafił Sobiesierski (53 min.) a w samej końcówce gola dołożył Młodziński (83 min.).

Skład MKS Karolina: Leletko (46′ Wajdzik), Matwiejko, Mróz (64′ Piątek), Wilk, Tymcik (38′ Szyszka), Schmidt, Rosiak (46′ Pawela), Pyda, Ptak (72′ Tatuśko), Ignatowicz, Borowy oraz Putaj, Adamowicz.

Skład Górnika Wałbrzych: Jaroszewski, Niemczykzolta (89′ Dec), Chajewski, Smoczyk, Bogaczzolta, Gawlikzolta, Michalak, Krzymiński, Młodziński, Rytko, Sobiesierski oraz Rodziewicz, Błażyński, Jędras, Rojek, Ziobro.