Podział punktów w Nowej Rudzie

Remisem zakończyło się spotkanie 13 kolejki IV ligi, w którym MKS B&W Karolina podejmował Piasta Nowa Ruda. Gola na wagę punktu strzelił w drugiej połowie Mateusz Salamon.

Pierwsza część gry była wyrównana jednak to gospodarze wyszli na prowadzenie w 32 minucie. Dziedzic podał na skrzydło do Kamińskiego a ten uderzył i piłka wpadła od słupka bramki Wajdzika. Druga połowa należała przede wszystkim do Karoliny, która rzuciła się do odrabiania straty. Po fatalnym błędzie Kamińskiego podczas wybijania piłki w 51 minucie było 1-1. Sytuację wykorzystał Mateusz Salamon, który skierował piłkę do bramki po raz trzeci w tym sezonie.

Skład MKS B&W Karolina: Wajdzik, Borowy (58′ Rogowski), Salamon, Mrowiec, M. Rosiak, Tatuśko (37′ D. Tymcik), Ptak, Roszak (81′ Jaszowski), Schmidt (66′ J. Rosiak), Mróz (81′ Czernicki), Ignatowicz oraz Adamowicz, Leletko.

Skład Piasta Nowa Ruda: Mańczyk, Bolisęga, Polak, Rzeczycki (84′ Stasiński), Kęska, Schmidtzolta, Okhrimenko (53′ Sarkowiczzolta), Dziedzic (63′ Lis), Kołat (75′ Wojtal), Mikazolta, Kamiński oraz Bochen, Rosoliński.