Orzeł lepszy od Karoliny

Ostatni wyjazdowy mecz nie wypadł po myśli Biało-niebieskich. Orzeł Ząbkowice Śląskie był lepszy i pokonał nasz zespół 2-1. Jedynego gola dla jaworzynian strzelił w 89 minucie Mateusz Mróz.

Wynik otworzył z rzutu karnego w 32 minucie Hubert Górski, najlepszy strzelec Orła, dla którego było to 11 trafienie w tym sezonie. Z biegiem czasu nasz zespół otwierał się i otrzymał drugi cios w 87 minucie. Wówczas na 2-0 podwyższył Karol Zalewski. Dwie minuty później jaworzynianie odpowiedzieli bramką Mateusza Mroza ale było już późno na odrabianie strat. Pomimo wysiłków nie udało się wywieźć z Ząbkowic punktu.
Porażka oznacza, że możliwym jest zajęcie nawet 10 miejsca w tabeli. Kluczowy jednak będzie mecz w czwartek przeciwko zajmującemu tą pozycję Sokołowi Wielka Lipa.

Skład MKS Karolina: Leletko, Bałutzolta, Borowy, Czernicki (57′ Piątek), Ignatowiczzolta, Mrózzolta, Ptakzolta, M. Rosiak, J. Rosiakzolta, Tymcikzolta (68′ Lewandowski), Wilk oraz Wajdzik, Schmidt.

Skład Orła Ząbkowice: Piotrowski, Górskizolta, Piątkowski, Kuriata, Radziszewski (43′ Michalski), Olejarnik (77′ Galik), Zalewski, Maciak, Kowerkozolta (86′ Wiącek), Herdyzolta, Różana (46′ Fudali) oraz Derbisz, Pozhydaiew, Wysocki.