Zacięty pojedynek w Szczawnie

pilkaW zaległym spotkaniu klasy okręgowej juniorów pomiędzy MKS Szczawno Zdrój a MKS B&W Karolina padło aż dziewięć goli. Górą jednak byli goście, którzy strzelili o jedną bramkę więcej. Cały mecz zakończył się wynikiem 4-5.

Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił Michał Janiszewski natomiast autorami dwóch pozostałych trafień byli: Bartosz Tymcik i Bartosz Adamowicz. Komplet punktów cieszy tym bardziej, że został zdobyty na trudnym terenie, z solidną drużyną ze środka tabeli.

Podczas pierwszej połowy gospodarze dwukrotnie byli na prowadzeniu, lecz Karolina doprowadzała do remisu dzięki trafieniom obu sobotnich strzelców (27 min. i 44 min.). W drugiej części meczu biało-niebiescy przejęli inicjatywę i to oni nadawali rytm w strzelonych bramkach. Trafienie na wagę trzech punktów zdobył na sześć minut do końca Bartosz Adamowicz.

Skład MKS B&W Karolina: Malina – Łucyk, Besser, Więcław, Sądel (88 min. Iżykowski), Hołyszewski, Tymcik, Adamowicz, Wudel, Kluska (75 min. Stolarz (90 min. Talkiewicz)), Janiszewski (83 min. Dukat).