Zabójcze trzy minuty seniorów. Juniorzy górą. [RELACJA]

962f5a2229bb8fabca812b10c322650aJuniorzy MKS B&W Karolina pokonali niespodziewanie w dzisiejszym pojedynku rówieśników z Piasta Nowa Ruda. Za ich śladami o godzinie 16:00 poszli starsi koledzy, którzy również zdobyli komplet punktów w spotkaniu przeciwko Iskrze Jaszkowa.

Podopieczni trenera Ignatowicza nie należeli do faworytów meczu. To jednak oni świetnie otworzyli rezultat po dwóch bramkach Adamowicza w 18 i 21 minucie. Wicelider rozgrywek klasy okręgowej juniora odpowiedział kontaktowym trafieniem dopiero w drugiej połowie. Na kilka minut przed końcem trzy punkty biało-niebieskim zapewnił Stolarz.

Seniorzy swoje spotkanie od samego początku zdominowali poczynania na boisku. Goście jednak wyprowadzali groźne kontry. Po błędzie naszej defensywy padło pierwsze trafienie. Idziak zagrał głową w stronę Wajdzika, ten chciał opanować piłkę w polu karnym i cofając się do swojej „szesnastki” przewrócił się, co spowodowało, że napastnik drużyny przeciwnej stanął sam na sam z pustą bramką. Dopełnił oczywiście formalności i Iskra prowadziła w Jaworzynie 0-1 od 20 minuty.

Od tej pory goście umiejętnie się bronili natomiast gospodarzom przestała się kleić gra i stała się tym samym bardzo chaotyczna. W drugiej połowie nastąpiło nieco większe ożywienie w grze Karoliny. Trzy minuty (pomiędzy 72 a 75) mocno wstrząsnęły przyjezdnymi. Najpierw piękną wymianę podań zakończył potężnym i celnym strzałem Ptak a następnie po nieudanej przewrotce Schmidta piłkę na głowę dostał Ignatowicz, który wyprowadził MKS na prowadzenie. Pomimo groźnych kontr goście nie zdołali wywalczyć chociażby punktu.