Porażka z Unią, trudne spotkanie w środę

IMGP0237Słabo spisali się seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego, którzy przegrali 0-2 z niżej notowaną Unią Złoty Stok. Dla gospodarzy była to trzecia przegrana w tym sezonie.

Przed jedyną dogodną sytuacją do zdobycia bramki w tym meczu stanął w 30 minucie Grzegorz Ignatowicz, lecz piłka po jego strzale minęła minimalnie słupek bramki gości. Unia z biegiem czasu atakowała coraz groźniej, ale w bramce świetnie spisywał się Wojcieszek lub Grygoriew. Podopiecznym Tomasza Idziaka brakowało dokładności w wykończeniu akcji. Na kwadrans przed końcem goście wyszli na prowadzenie po strzale głową Kacpra Gołuszki a w 90+3 minucie nieporozumienie w defensywie wykorzystał Paweł Dudzic, który ustalił wynik spotkania.

Skład MKS Karolina: Wojcieszek (46 min. Grygoriew) – D. Tymcik, Salamon, T. Krawczyk, Rosiak, Mróz, Schmidt, Ptak, B. Tymcik (45 min. Marmajewski), Borowy, Ignatowicz.

*********

Drugi z trzech meczów zaplanowanych w przeciągu siedmiu dni piłkarze z Jaworzyny rozegrają w Świebodzicach, gdzie zmierzą się z liderem rozgrywek – Victorią. Zawodnicy ze Świebodzic w ostatniej kolejce niespodziewanie zremisowali zaledwie z Iskrą Jaszkowa 1-1. Środowe spotkanie będzie niezwykle trudne dla jaworzynian dlatego, że dotychczas Victoria straciła w tym sezonie… dwie bramki!

Początek środowych zmagań od godziny 14:00.