Zwycięstwo zrodzone w bólach

20150826_183736Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego zdobyli dzisiaj co prawda komplet punktów w meczu ze słabszymi Sudetami ale ich gra na pewno nie porwała kibiców zgromadzonych na stadionie przy ulicy Sportowej. Gole dla naszego zespołu zdobyli – Grzegorz Ignatowicz oraz Mateusz Ptak (z rzutu karnego).

Mecz można najłatwiej określić festiwalem nieskuteczności. Karolina po pierwszych 30 minutach mogła prowadzić 4:0, m.in. za sprawą Michał Janiszewskiego, po pięknym uderzeniu trafił w poprzeczkę. Jedyne trafienie dla Karoliny w pierwszej połowie padło łupem najlepszego strzelca drużyny Grzegorza Ignatowicza. Mała skuteczność w wielu dogodnych sytuacjach, zemściła się w ostatnim kwadransie pierwszej połowy i goście doprowadzili do wyrównania. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy.

Po przerwie nadal widoczna była przewaga gospodarzy jednak nadal brakowało skuteczności. Wynik na 2:1 ustalił Mateusz Ptak z rzutu karnego, po faulu na Grzegorzu Ignatowiczu.

Bezpośrednio przed spotkaniem seniorów w 10. kolejce klasy OJ zmierzyli się juniorzy MKS-u i ich rówieśnicy reprezentujący barwy Górnika Nowe miasto Wałbrzych. Niestety nasi zawodnicy schodzili z boiska pokonani, bowiem spotkanie zakończyło się zwycięstwem wałbrzyszan 4:2. Bramki dla Karoliny zdobyli Kamil Wudel oraz Sebastian Drozdek.