Udana sobota drużyn młodzieżowych

2732bWszystkie zespoły młodzieżowe Miejskiego Klubu Sportowego Karolina dopisały wczoraj na swoje konto komplety punktów do ligowych tabel.

Zmagania świetnie rozpoczęli młodzicy, którzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali pierwszy zespół AKS Strzegom 4-8. Strzelcami bramek zostali: Miłosz Rachelski (dwóch), Bartosz Ptak (dwóch) oraz Michał Małecki, Patryk Rzepecki, Miłosz Kozycz, Andrzej Richtszajd (po jednej). Była to trzecia wygrana podopiecznych Jakuba Rosiaka w tym sezonie.

Młodzicy zagrali w składzie: Chwałek, Kozycz, Kraszkiewicz, Małecki, Pierkowski, Ptak, Rachelski, Richtszajd, Rzepecki, Kołodka, Naskręt, Okarmus.

—————————————

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odnieśli wczoraj trampkarze, którzy na własnym boisku podejmowali Golę Świdnicką. Dzięki wygranej aż 6-0 biało-niebiescy zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. Bramki dla Karoliny zdobyli: Dominik Zając, Adrian Cichocki (po dwie) oraz Klaudiusz Nalichowski i Dawid Krzystek (po jednej).

Trampkarze zagrali w składzie: Nalichowski, Anioł, A. Cichocki, P. Cichocki, Drozdek, Hurman, Krzystek, Łukomski, Pijanowski, Polus, Zając oraz Gryzgot, Putaj.

Świetną dyspozycję potwierdzili wczoraj juniorzy, którzy pokonali na wyjeździe niżej notowaną Unię Bogaczowice 1-2. Mecz rozpoczął się idealnie dla podopiecznych Grzegorza Ignatowicza bo od bramki w czwartej minucie Marcina Stolarza. Tuż po przerwie wynik podwyższył Mateusz Jacek (48 min.). Gospodarzy było stać tylko na trafienie w końcówce spotkania autorstwa Wojciecha Wojcechowskiego w 83 minucie. Zdobyty komplet punktów pozwolił na utrzymanie czwartego miejsca w tabeli klasy okręgowej.

Juniorzy wystąpili w składzie: Malina – Adamowicz, Besser, Drozdek, Jacek, Kluska, Łucyk, Sądel, Stolarz, Tymcik, Więcław.