Zespoły młodzieżowe zagrały w sobotę

20150912_143805W sobotę, 26 września wszystkie zespoły młodzieżowe MKS Karolina rozegrały swoje spotkania ligowe.

Juniorzy zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z beniaminkiem klasy OJ Hutnikiem Szczytna 2:2 (1:1) po trafieniach Piotra Mrozka i Marcina Stolarza. Pomimo, że niespodziewanie to zawodnicy Hutnika pierwsi zdobyli bramkę, to już przed przerwą wyrównaliśmy po trafieniu Mrozka. Po przerwie gola dołożył Stolarz, ale przed końcowym gwizdkiem wyrównujące trafienie zdobyli zawodnicy ze Szczytnej. Mecz zakończył się więc podziałem punktów.

Skład MKS Karolina: Malina – Łucyk, Besser, Więcław, Sądel – Jacek, Tymcik, Adamowicz, Wudel – Kluska, Mrozek oraz Kurzeja, Stolarz.

Sparta Ziębice 4:0 Zagłębie Wałbrzych

Polonia Ząbkowice Śl. 2:3 Unia Jaroszów

Górnik N.M. Wałbrzych 4:0 Zamek Kamieniec Ząbk.

Unia Bogaczewice 2:0 MKS Szczawno Zdrój

Victoria Świebodzice 5:1 Piast Nowa Ruda

Hutnik Szczytna 2:2 MKS Karolina

Tabela klasy okręgowej juniorów

_________________

Jeszcze lepiej poradzili sobie młodsi zawodnicy MKS Karolina. Trampkarze na wyjeździe w Stanowicach pokonali AKS Strzegom 2:9 po 5 trafieniach Bartosza Hurmana, 2 golach Arkadiusza Szkudlarskiego i 2 bramkach Adriana Pijanowskiego.

Skład trampkarzy: Nalichowski, Anioł, Drozdek, Hurman, Krzystek, Łukomski, Pijanowski, Polus, Rzepecki, Szkudlarski, Zając oraz Putaj.

Wyniki klasy terenowej trampkarza
Tabela klasy terenowej

Młodzicy również pokonali swoich rówieśników ze Strzegomia. W Kostrzy podopieczni Jakuba Rosiaka zwyciężyli 2:0 po dwóch trafieniach Bartosza Ptaka.

Skład młodzików: Chwałek, Cichocki, Dziadowiec, Kołodka, Małecki, Okarmus, Pająk, Ptak, Rachelski oraz Cybulski, Górski, Naskręt, Pierkowski.