Z zmiennym szczęściem w Jaszkowej

IMGP1567W 16. kolejce Klasy Okręgowej zespoły juniorów starszych oraz seniorów Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska mierzyły się na boisku rywala z Iskrą Jaszkową Dolną.

Zespół juniorów po słabym spotkaniu wyraźnie uległ swoim przeciwnikom 0:5.

Skład MKS: Halik, Besser, Więcław, Łucyk Marcin, Łucyk R., Tymcik B., Wudel, Jacek, Kluska, Adamowicz, Janowiec oraz Malina, Chwałek.

_____

Drużyna seniorów w dramatycznych okolicznościach wywiozła z Jaszkowej Dolnej cenne trzy punkty. Podopieczni Tomasza Idziaka po fatalnej pierwszej części spotkania przegrywali 0:3. W tej odsłonie meczu rzut karny dla naszej drużyny zmarnował Mateusz Ptak.

Na drugą połowę spotkania zawodnicy MKS Karolina wyszli bardzo zmotywowani i po kilkunastu minutach doprowadzili do wyrównania po golach Ptaka, Ignatowicza oraz Furmankiewicza. Decydującą bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Grzegorz Ignatowicz.

Skład MKS: Wojcieszek  – Machowski, Furmankiewicz, Durma, Kusio – Fudali, Myśliński, Tymcik D., Krawczyk T. – Ptak, Ignatowicz.