Ulewny deszcz zakończył czwartkowy sparing

piłka deszcz 1 (2)W miniony czwartek podopieczni Tomasza Idziaka na wyjeździe w Świebodzicach zmierzyli się w spotkaniu kontrolnym z drużyną miejscowej Victorii. Mecz zaplanowany na godz. 18:30 w założeniach miał trwać 2 x 45 min. Niestety z uwagi na ulewny deszcz spotkanie po uzgodnieniach obydwu stron został przerwany w 10 minucie drugiej połowy.

Mecz stał na wyjątkowo wysokim poziomie. W pierwszej części dwukrotnie kapitulował bramkarz gospodarzy. Pierwszy raz po kapitalnej akcji Mateusza Ptaka i Radosława Piecha, piłkę w siatce umieścił ten pierwszy. Przy drugim trafieniu, pod naciskiem jaworzyńskich atakujących, piłkę niefortunnie podawał do swojego bramkarza obrońca Victorii, a ta obok słupka wpadła do bramki. Gospodarze próbowali pokonać jaworzyńskiego bramkarza kilkukrotnie, ale ten nie popełnił żadnego błędu. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 0:2.

W drugiej części spotkania w niezwykle ciężkich warunkach nasi zawodnicy szybko stracili bramkę. Po dziesięciu minutach z uwagi na ulewny deszcz i stale pogarszające się warunki, przy zgodzie obydwu stron mecz postanowiono zakończyć.

MKS VICTORIA Świebodzice – MKS KAROLINA Jaworzyna Śl. 1:2 (0:2)

Skład MKS KAROLINA: Burdzy – Krupczak, zawodnik testowany I, Krawczyk M., Mojsa, Furmankiewicz, Kusio, Kurzeja, Fudali K., Ptak, Piech oraz Wojcieszek, Zielonka, zawodnik testowany II