Jaszkowa Dolna dwukrotnie pokonana

IMGP4353Seniorzy MKS Karolina po bardzo dobrym meczu pokonali na własnym stadionie Iskrę Jaszkowa Dolna 6:0 (1:0). O jedną bramkę mniej swoim rówieśnikom strzelili juniorzy starsi naszego klubu, pokonując Iskrę 5:0 (1:0).

Pierwsi na boisko wybiegli juniorzy. W ponad trzydziestostopniowym upale grali bardzo mądrze, do przerwy prowadząc 1:0 po bramce Kamila Wudla. W drugiej części spotkania podopieczni Grzegorza Ignatowicza wyszli równie silnie skoncentrowani i wbili swoim rywalom jeszcze cztery bramki, a z trafień cieszyli się Kamil Wudel, Dawid Kusio, Bartosz Tymcik i Daniel Pieniążek.

MKS Karolina (OJ) – Iskra Jaszkowa Dolna 5:0

Skład MKS Karolina: Malina, Łucyk Rafał, Łucyk Marcin, Besser, Szukalski, Kusio, Fudali K., Pieniążek D., Bielat, Adamowicz, Wudel oraz Tymcik B., Chwałek, Kluska J., Witkowski, Janowiec.

——

Po zwycięstwie juniorów mocno zmotywowani swoje spotkanie rozegrali seniorzy. Do przerwy Karolina prowadziła 1:0 po bramce Mateusza Ptaka, zdobytej po dobitce z rzutu karnego, wykonywanego przez Adriana Krzykalskiego. Po przerwie wynik podwyższył na 2:0 Grzegorz Ignatowicz, wykorzystując perfekcyjne dogranie Radosława Piecha.

W dalszej części spotkania karnego przestrzelił Grzegorz Furmankiewicz, a Damian Tymcik zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Nie podłamało to jednak naszych zawodników, którzy strzelili Jaszkowej jeszcze cztery bramki. Swoją drugą bramkę w tym meczu strzelili Mateusz Ptak i Grzegorz Ignatowicz, a po jednym trafieniu dołożyli Radosław Piech i Adrian Krzykalski.

MKS Karolina (OS) – Iskra Jaszkowa Dolna 6:0

Skład MKS Karolina: Burdzy, Krupczak, Krzykalski, Myśliński, Mojsa, Kurzeja, Furmankiewicz, Tymcik D., Piech, Ptak, Ignatowicz oraz Borys, Łucyk Mariusz, Wirchniański, Zielonka.