Juniorzy remisują z Victorią

Podopieczni Grzegorza Ignatowicza po dobrej grze zremisowali na wyjeździe z Victorią Świebodzice 4:4. To bardzo dobry wynik na jakże ciężkim terenie w Świebodzicach, tym bardziej, że zawodnicy „Karoliny” wystąpili w tym spotkaniu w mocno okrojonym składzie, w którym zabrakło m.in. Grzegorza Bielata, Jakuba Bessera oraz Bartosza Tymcika. Dzięki temu swój debiut w klasie OJ mogli zaliczyć młodsi zawodnicy, którzy zakończyli już swój sezon w młodszej rocznikowo klasie rozgrywek.

IGP3496Niestety mecz od początku nie ułożył się po myśli drużyny z Jaworzyny Śląskiej. Pomimo dobrej gry pierwsi bramkę strzelili zawodnicy Victorii. Jednak na odpowiedź naszych zawodników nie trzeba było długo czekać. Po dograniu Dawida Kusio z rzutu wolnego, piłkę precyzyjnie w okienku umieścił Kamil Fudali.

Niestety kilka minut później z rzutu wolnego bramkę strzelili rywale i było 2:1 dla gospodarzy.

Drugie trafienie nasza drużyna zdobyła z rzutu karnego. Po składnej akcji zakończonej strzałem Kamila Wudla, piłkę przed siebie wybił bramkarz gospodarzy, a obrońca tak niefortunnie uderzał piłkę, że zagrał ją ręką, po czym sędzia wskazał na „wapno”.  Dawid Kusio wykorzystał tę szansę i było 2:2.

Nie było to ostatnie słowo naszych zawodników w pierwszej części spotkania. Tuż przed przerwą nasz zespół wychodzi na prowadzenie 3:2 po bramce Bartosza Adamowicza.

W drugiej połowie najpierw wyrównali gospodarze, aby chwilę później „Karolina” była znowu na prowadzeniu. Po strzale Daniela Pieniążka piłka ląduje w siatce i jest 4:3.

Niestety gospodarze doprowadzili do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 4:4.

MKS Victoria Świebodzice – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 4:4 (2:3)

Skład MKS Karolina: Malina – Witkowski, Łucyk Marcin, Szukalski, Łucyk Rafał – Wudel, Fudali Kamil, Kusio, Pieniążek Daniel – Chwałek, Adamowicz oraz Kluska Kamil.

Już w środę, 28 maja 2014 r. w Świebodzicach o godz. 17:00 z miejscową Victorią zagrają seniorzy MKS Karolina. Serdecznie zapraszamy!