Ze zmiennym szczęściem

IMGP2787W minioną niedzielę w 22. kolejce swoich klas rozgrywkowych zagrali seniorzy oraz juniorzy MKS „Karolina”. Juniorzy zagrali bardzo dobry mecz, pokonując na wyjeździe wicelidera Polonię Bystrzyca Kłodzka. Seniorzy ulegli natomiast po słabym spotkaniu z przedostatnią w tabeli Spartą Ziębice.

______

Juniorzy wygrali 2:0 (1:0) na wyjeździe z wiceliderem Klasy Okręgowej Juniorów Polonią Bystrzyca Kłodzka. Nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. W pierwszej połowie przy zamieszaniu w polu karnym rywali piłkę w siatce umieścił Krystian Kukliński. Druga bramka padła w końcówce spotkania, po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym przez Kamila Fudali. Nasza drużyna miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji, których jednak nie udało się wykorzystać.

Polonia Bystrzyca Kłodzka   0:2   MKS Karolina Jaworzyna Śl.

Skład MKS Karolina (OJ): Malina – Szukalski, Fudali B., Łucyk M., Besser, Pieniążek D., Kusio, Fudali K., Bielat, Kukliński, Wudel oraz Tymcik B., Kluska K.

______

Seniorzy swoje spotkanie w ramach 22. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów rozegrali w Ziębicach. Pomimo wyraźnej przewagi w pierwszych 20 minutach i prowadzenia 2:0 musieli uznać wyższość miejscowych. Ostatecznie nasi zawodnicy ulegli Sparcie Ziębice 2:4. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Adrian Krzykalski oraz Radosław Piech.

Sparta Ziębice   4:2   MKS Karolina Jaworzyna Śl.

Skład MKS Karolina (OS): Leletko – Myśliński, Krzeczowski, Kurzeja, Mojsa, Krawczyk M., Tymcik D., Ptak, Krzykalski, Piech, Ignatowicz oraz Furmankiewicz, Pieniążek M., Chrzanowski, Kusio, Wirchniański, Borys.