Jaszowice słabsze od Karoliny

IMGP0839Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina” pokonali w kolejnym meczu sparingowym drużynę wrocławskiej klasy okręgowej Polonię Jaszowice 2:1 (2:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Ignatowicz oraz Ptak.

Nasza drużyna na początku niespodziewanie straciła bramkę i to zawodnicy z Jaszowic mogli cieszyć się ze zwycięstwa. W miarę szybko odpowiedziała nasza drużyna i po bramce Grzegorza Ignatowicza mieliśmy remis. Jeszcze w pierwszej połowie na prowadzenie wyprowadził nas Mateusz Ptak i do przerwy mieliśmy wynik 2:1.

Druga połowa przebiegała pod znakiem licznych zmian zawodników po stronie obu drużyn. Nie obfitowało ona jednak w bramki i nie przyniosła zmiany rezultatu. Mecz zakończył się wynikiem ustalonym w pierwszej części spotkania 2:1.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Burdzy (Wojcieszek, Leletko) – Krawczyk, Mojsa, Szuba- Rutkowski (Kusio), Kurzeja, Myśliński (Gałka), Ptak, Krzykalski (Zielonka)- Ignatowicz, Piech (Furmankiewicz).