Porażka w drugim sparingu

WP_000347W dniu dzisiejszym drugie spotkanie kontrolne przed rundą wiosenną rozegrali seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina” Jaworzyna Śląska.

Nasz zespół uległ liderowi legnickiej A-klasy (gr. III) drużynie KS Męcinka 2:3. Spotkanie rozegrano systemem 3×30 minut. W pierwszą część meczu podopieczni Tomasza Mojsy wygrali 2:0 po trafieniach Mateusza Ptaka. W pierwszej tercji nasz zespół wystąpił w składzie: Leletko, Zawodnik testowany I, Krupczak, Szuba, Kusio, Kurzeja, Krzykalski, M. Pieniążek, Ptak, Wudel, Zawodnik testowany II.

W drugiej części meczu nasi zawodnicy ulegli 0:1. MKS „Karolina” Jaworzyna Śląska wybiegła w następującym składzie: Wojcieszek, Bielat, Krupczak (Krzeczowski), Rutkowski, Wirchniański, Tymcik, K. Fudali, Kusio (Furmankiewicz), Zawodnik testowany I (M. Krawczyk), Zielonka, Kukliński.

W trzeciej tercji pod koniec spotkania KS Męcinka zdobyła dwa gole, które dały rywalom zwycięstwo w tym spotkaniu. W ostatniej części meczu nasz zespół zagrał w składzie: Burdzy, Szuba, Krzeczowski, Kurzeja, M. Krawczyk, Furmankiewicz, Tymcik, M. Pieniążek, Ptak, Zawodnik testowany II.

W następną niedzielę (9.02.2014 r.) podopieczni Tomasza Mojsy zagrają trzeci sparing z MKS Kostomłoty (II miejsce w A-klasie, gr. Wrocław I) na sztucznej nawierzchni świdnickiego OSiR-u. Początek spotkania o godz. 16:00.