Mecze w weekend
W najbliższy weekend swoje spotkania rozegrają juniorzy starsi oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina” Jaworzyna Śląska.
Seniorzy swój mecz ligowy rozegrają na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Rywalem naszej drużyny będzie lider Klasy Okręgowej Piast Nowa Ruda. Zawodnicy z Nowej Rudy zdobyli jak do tej pory 7 punktów. Nasz zespół po trzech kolejkach zdobył 4 „oczka. Spotkanie odbędzie się w sobotę (31.08.2013 r.) o godzinie 16:00.
[match id=1363]
Drużyna juniorów starszych w swoim drugim meczu ligowy podejmie na własnym stadionie Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Podopieczni Grzegorza Ignatowicza w pierwszej serii spotkań ulegli w Bielawie miejscowej Bielawiance 1:3. Mecz odbędzie się w niedzielę (1.09.2013 r.) o godzinie 14:00.
[match id=1476]








