9 bramek w ostatnim sparingu

IMG_8451 (Kopiowanie)MKS Karolina pokonał w niedzielę beniaminka A-klasy drużynę DABRO-BAU Makowice 9:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: 3 Ignatowicz, 2 Krzak, 2 Dąbrowski oraz po 1 Pieniążek i Myśliński.

Nasz zespół przez całe spotkanie wyraźnie dominował i nie dopuszczał rywali do swojego pola karnego. W pierwszej połowie trener do gry desygnował drużynę w składzie: Leletko – Krawczyk M., Mojsa, Krupczak, Wirchniański – Szuba, Furmankiewicz, Tymcik, Reich – Pieniążek, Krzak. Ten ostatni zdobył dwie pierwsze bramki, najpierw dokładając nogę po dograniu Szuby, a następnie drugą uderzając głową po dośrodkowaniu Reicha.

W drugiej części spotkania skład MKS Karolina prezentował się następująco: Wojcieszek – Krawczyk M. (Szuba), Mojsa, Myśliński – Krzykalski, Kurzeja, Piotrowski, Ptak, Dąbrowski – Pieniążek (Krupczak), Ignatowicz. W tej połowie posypał się grad bramek, który rozpoczął się w 55 min. spotkania od trafienia Ignatowicza, któremu asystował Ptak. Dziesięć minut później było już 4:0, kiedy po dograniu Krzykalskiego piłkę w siatce umieścił Pieniążek. Chwilę później kolejna asysta Krzykalskiego zakończyła się bramką Myślińskiego. Nie był to jednak koniec. Po faulu na Ignatowiczu karnego nie wykorzystał Dąbrowski, jednak dobitka samego poszkodowanego nie pozostawiła bramkarzowi złudzeń. Pięć minut później kolejna dwójkowa akcja Ptaka i Ignatowicza, po której ten ostatni zalicza swoje kolejne, trzecie w tym spotkaniu trafienie. Dąbrowski w ostatnich minutach spotkania zrehabilitował się po obronionym rzucie karnym. Ustalił wynik spotkania na 9:0 dwukrotnie pokonując bramkarza rywali.

DABRO-BAU Makowice – MKS Karolina Jaworzyna Ślaska 0:9 (0:2)

Bramki: Krzak (5′, 30′), Ignatowicz (55′, 80′, 85′), Pieniążek (65′), Myśliński (70′), Dąbrowski (89′, 90′).