III Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS Karolina

Miejski Klub Sportowy „Karolina” w Jaworzynie Śląskiej zaprasza na III Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS „Karolina„, który odbędzie się w sobotę 3 sierpnia 2013r. na boisku Orlik przy ul. Jana Pawła II 16.  Początek Turnieju godz. 17:00. Przewidziane są nagrody drużynowe i indywidualne, a także napoje oraz posiłki regeneracyjne dla wszystkich zawodników. Koszt zgłoszenia drużyny do Turnieju wynosi jedynie 50 zł.Plakat

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną na adres:

kontakt@mkskarolina.pl

w nieprzekraczalnym terminie do 31.07.2013r.

Tutaj można pobrać:

karta zgłoszeniowa,

oświadczenie opiekunów,

regulamin Turnieju.

Zeszłoroczna edycja Turnieju skupiła 16 drużyn nie tylko z powiatu świdnickiego.  Najlepszą drużyną turnieju okazała się ekipa La Liga, która nie dała szans pozostałym zespołom, pewnie zwyciężając wszystkie spotkania, zarówno w fazie grupowej, jak i pucharowej. W finale pokonała pewnie 3:1 drużynę złożoną z juniorów świdnickiej Polonii, występujących pod nazwą „Rodzynki z Kanionu Rozkoszy”. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyli po rzutach karnych zawodnicy SV 1410. Wśród nagrodzonych indywidualnie zawodników znalazł się Mateusz Ptak (La Liga), który zdobył tytuł króla strzelców trzynastokrotnie pokonując bramkarzy rywali. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Mateusza Górskiego (La Liga), natomiast najbardziej wartościowym zawodnikiem wybrano Gracjana Klimczaka (Rodzynki z Kanionu Rozkoszy).

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Turnieju w sobotę 3 sierpnia 2013 r.