Nieudany piłkarski weekend

_IGP7539W minioną niedzielę w rozgrywanych na wyjeździe meczach ligowych uległy obie nasze drużyny – juniorzy starsi w Strzegomiu z miejscowym AKS-em 3:5, a seniorzy w Bielawie z Pogonią Pieszyce 4:10.

Seniorzy pojechali do Bielawy w mocno okrojonym składzie. Mecz od początku nie układał się po myśli naszej drużyny. Bardzo szybko straciliśmy bramki, do przerwy przegrywając 0:3. Tuż po przerwie co prawda nastąpiło przebudzenie, ale nie trwało ono zbyt długo. Po bramkach Daniela Dąbrowskiego i Tomasza Krawczyka stan meczu wynosił 3:2 dla Pogoni. Nasi rywale walczący o utrzymanie w lidze szybko wrócili do stylu gry z pierwszej połowy strzelając kolejne 3 bramki. Chwilę później swoją drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Myśliński, osłabiając nasz zespół jeszcze bardziej. W osłabieniu nasi przeciwnicy zdobyli jeszcze 3 bramki, my odpowiedzieliśmy zaledwie dwoma trafieniami Grzegorza Ignatowicza.

Pogoń Pieszyce – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 10:4 (3:0)

Skład MKS Karolina: Wojcieszek – Czykieta, Bal, Myslinski, Krawczyk M. – Dabrowski, Kurzeja, Ptak, Tymcik, Krawczyk T. – Ignatowicz

Porażkę zanotowali również juniorzy starsi. W potyczce z pewnym awansu liderem ligi OJ nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Podopieczni Gregorza Ignatowicza ulegli jednak 3:5 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Kusio, Paweł Wysota oraz jedna bramka samobójcza zawodnika rywali.

AKS Strzegom – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 5:3 (1:1)

Skład MKS Karolina: Halik- Łucyk, Fudali B., Zgórecki, Krawczyk D. – Wudel, Kusio, Fudali K., Bielat – Kukliński (Adamowicz), Wysota